Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ja jednou vezl burcak z Moravy poprve tehda nikdo mi to nerrkl jako mladymu usakovi a reknu ti ty petky normalne zvonily. Doma jsme je postupne upousteli asi hodinu nez jsme se mohli napit.

Clinte je tady snad rec o me. Uz jen kvuli tomu bych si pral vyhrat, pak by si cumel a zavidel. Ale ja nejsem takovej. Kofolu bych ti i presto koupil. [emoji1]

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Petrrr má v pravopisu mezery od doby, co sem píše. Však v páté třídě ukončil školu a dal se na to sázení :D

 

Dneska už by měl možná toho supa taky, ale díky sázkám má sociále kindera, tričko s pruhama a manželku večer u Pupu :D Až vyhraje, koupí mi jenom kofolu. Vidíte, jakej je to škrt. Já vyhrát milióny hoši, to by jste se měli a on mi koupí kofolu. ;)  Ale kolínko, to žral, to mlaskal, to házel kosti za sebe a chlemtal kofoličku, to se smál pod fousama co....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte kdybych te mel opravovat pokazde co mas chybu pravopisnou. Tak bych byl kral v mnozstvi prispevku celkovych. Driv jsem ty lidi i tady opravoval. Uz to nedelam, pac sam proste obcas pri pismu na mobilu a snahu rychlosti sdeleni udelam proste chybu. Ono kdo pise jen u PC se mu to keca kdyz se mu tam prapopis a chyba pri psani podtrhava ze, ten chybu treba z nepozornosti neudela. [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, Kokta pořádá Nano párty u rodičů v dětském pokoji. Každý má připraveného angličáka (Petrrr si přiveze vlastní RAMku) a bude se jezdit drift na jeho posteli s vytáčením motorů do červeného :D  K večeři budou párky a paní Koktová připraví každému balíček na cestu domů :)

 

Kozák se stal bačou na Slovensku a nemá v horách připojení k netu.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...