Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Poněkud schizofrenické, tvrdit, jak jsi se škodovkami spokojený, když jsi teď sám napsal, že "Já nemohu zatím stále říct, že mám poruchové auto, stejné a větší množství závad jsem řešil na O1, S1 a OII. (O1 a O2 byly nové)"? To mi přijde už (jak se lidově říká) "na palici". :kol-32:  To svědčí spíš o nekvalitě, než kvalitě škodovek.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nezapomínejme, že poruchy provázejí kde jakou značku, já to tak prostě neberu. Jak jsem psal, je to stroj.

 

Auto a poruchy k sobě prostě patří. Nesmí jich však být mnoho, v tom souhlasím. Manželka má Fábku a neměla dosud na autě jedninej problém. Takže je to prostě o kusu.

 

Já bych přeci měl z vás ten největší důvod se už na Škodovku vyprdnout, ale neudělám to. Já ta auta platím ze svého, žádné služební, já bych měl správně nadávat! Po tom, co se mi stalo s OII a jak jsem nadával na S1....Jenže to auto mi prostě sedí v řízení, jsem na ovládání zvyklej, všechno je tam, kde to člověk hledá. Projel jsem spoustu jiných značek a buď se mi tam dobře nesedělo, nebo mi nevyhoval motor, ovládání a já nevím co ještě. Pak znám spoustu lidí s jinými značkami a jsou také neustále v servisu. Zejména francouzi a korejci. tak co si mám o tom myslet???

 

Až zjistím, že jsem více v servisu než na silnici, koupím třeba japonce, jak jsem řekl.

 

 

(Mimochodem u O1 jsem hned u nového auta řešil celou převodovku - demontáž, oprava - Kdo tu tvrdí, že o1 byla kvalitnější než ty současné?)

 

Hele vím, že se mnou nesouhlasíte, ale je mi to u prdele, sprostě řečeno. Já na to mám jiný pohled a Škodovku nezatracuji. Asi by Škodovka nebyla nejprodávanější, kdyby byla tak špatná, jak tu všichni tvrdíte....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi tady dost kupují škodovky jenom z historický důvodu tady.

Brácha taky chtěl škodovku, pak sem ho přemluvil na seata a uznal že to auto je jak motorově, jízdně tak i designove jinde než škoda.

De o priority no

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Francii jsou také nejprodávanější francouzské značky, které jsou třeba v ČR vysmívané pro svou poruchovost. Zaslepenost domácích zákazníků přece neurčuje skutečnou kvalitu vozu...

 

Poslední škodovka, kterou jsem měl (a je jedno, zda soukromou nebo firemní) a měla nejméně poruch, byla Felicie. Čím novější, tím je to horší. To je pro mě zklamání. A to nemluvím o nějakých chybách v moderní elektronice, ale o závadách na motorech, či částech vozu, které by měly být za tu zhruba stovku let, co se auta vyrábí, již dávno vychytané.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seat je na tom uplně stejně jako Škoda, nebo VW, je to jeden koncern, tudíž kvalita je na obdobné úrovni. Kdysi dokonce platilo, že VW - Škoda - Seat, čili Seat na tom byl nejhůře, ale ne z hlediska kvality či poruchovosti, řada dílů je dokonce stejná a dělají je stejní subdodavatelé, čili Valeo dodává klapky stejně do Škodovky, tak stejně i do Seatu. Rozdíl byl jen v technologiích, které se používaly. Třeba VW měl barevný maxidot, zatímco Škoda a Seat měly černobílý. To je jen příklad.

 

Pawouku, ono je to těžký. Kdybys byl výrobce, vyráběl bys snad auta co vydrží jezdit dvacet let? To bys to mohl zavřít. Potřebují auta točit za podmínky průměrné poruchovosti a výdrže. Raději nakoupí od dodavatelů levnější díly, než dražší, samozřejmě méně kvalitnější a to i za cenu, že je sem tam holt ve svojí režii vymění. Furt to vyjde levněji, než kupovat ty díly dražší a kvalitnější. Všechno tlačí dolů konkurence. Potřebují auta levně prodat a někde se to odrazit musí. Vždyť jsou ta auta směšně levná, dneska je to pár měsíčních výplat a technologie je v nich použitá taková, o které se ti před deseti lety ani nesnilo.

 

Však vás do Škodovky nikdo netlačí, ale asi jste měli také důvod jí koupit, když ji máte. Pokud vám nevyhovuje, prodejte jí a kupte jinou značku, proč tady zbytečně furt brečíte nechápu. (hlavně Petrrr, pawouk, Stringo...)

 

Zkuste jako já zabrousit na forum jiné značky a uvidíte tu okolní kvalitu ;) Řeší tam problémy stejně jako my.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já tedy nevím, jestli pláči ale je fakt,že kvalita šla do kopru a s těmi pláty jsi mě opravdu rozesmát... Pár měsíčních platu to bereš podle sebe? To potom chápu, že ty nad katastrofálním stavem tvojí "nové" Octy nebrečíš...půjdeš si po záruce koupit další že? Já jsem se SVOU Octou maximálně spokojenej, to že jezdím se služebníma OIII cca vše do dvou let stáří a že poukazuji na to, co v mé 10let staré OII po té době stále dobře funguje, to snad není nějaké neustálé brečení, to je snad pouze konstatování směru výroby a jak to bude nejspíš dále pokračovat... To že tu mluvíš o poruchovosti Fordu, Hyundai, Kia atd. To je přece úplně jedno, my se tu bavíme o ještě celkem nedávné spolehlivosti značky Škoda, ne o tom, že auta zmíněných značek nikdy nepatřila k těm spolehlivým a že se teprve teď dostávají na jakou si pomyslnou hranu použitelnosti, kam Škoda právě teď upadá...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, já hovořím o tom, že obecně auta dneska stojí pár korun, netvrdím že si to myslím zrovna o mé oktávii, kde byla cenovka 720 tis Kč. Ale auto dneska pořídíš už za 200tis. A to není moc.

 

Já nevidím, že by OIII na tom byla poruchovostí jinde, než byla OII. Je to stejné podle mého názoru a O1 jsem také neměl nijak extra spolehlivou. Takhle se to táhne už nějaký ten rok. Je to prostě o štěstí na kus. To říkám stále. Někdo má laciného Hnůje a mění žárovky, někdo BMW za dva mega a v servisu je každej tejden.

 

Obecně ovšem koncern patří kvalitou výše, než jiné francouzské a korejské značky. To mi tu prostě nikdo nikdy nevymluví a zatím si stojím a stát budu , i kdyby se Pawouk, Stringo a Petrrr na hlavu stavěli ;)

 

 

Jestli bych si znovu koupil Škodovku...ano koupil.

 

 

Já tu jen prostě vidím, jak každej brečí, nadává a stěžuje si. To je celé a přestává mě to bavit číst. Když jsem tohle zakládal, myslel jsem si, že jsem fandové do Škdovky a ono to vypadá, že vy jste uplně na druhé straně...KURVA TAK TO PRODEJTE A NEBREČTE TU.

 

...nebo to tady zabalím.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže my na rozdíl od tebe má tu soudnost a ty chyby vidíme a diskutujeme o nich. Fanda do něčeho ještě nemusí znamenat zaslepenec. Tebe by po smrti měli mumifikovat a vystavit v muzeu škodovky jako příkladného zákazníka (v překladu jako toho, komu můžeme prodat sebevětší šmejd a on si ho stejně bude chválit). A to platí pro podobné existence i u jiných výrobců. Proto nerad chodím na jiná fora, protože fanatiků je tam snad ještě víc, než tady. Pokud se ti to nelíbí, v pořádku. Do tohoto vlákna už nepáchnu. Založil sis ho, tak si tady z toho udělej vlákno škodováckých fundamentalistů, plácejte se tady po ramenou, jaký že jste to koupili úžasný výrobek, se kterým musíte jezdit do servisu jen jednou měsíčně (někdy i vícekrát). Číst tady stále dokola, jak někdo vypisuje, že mu na novém autě stále něco zlobí, je s tím každou chvíli v servisu a nakonec se dovědět, že je s tímto vlastně spokojen, je skutečně schizofrenní. Nemám to skutečně zapotřebí, ještě jsem neztratil vlastní rozum. Takže pánové, někde příště v nějakém jiném tématu čau. Howgh.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímhle musím s Clintem souhlasit. Já měl rád škodovky. Vždycky rád mel škodovku a zůstanu u ni. Protoze už jenom ze ty auta znám jinak. Kdyby stě nejí třeba někdy vyndat z Octavie a Francouze chladič. Tak to také poznáte.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo je také masakr. Ale ver tomu ze většinou Francouzi a Korejci je prostě horší na práci. Nemůžu porovnat nové modely ted. Ale za informaci 2 a 1 Octavia . Proste na koncernu byla vždycky lepší práce. většinou. Jo sou to auta. Každý ma svoje poruchy. A ja tedy nikdy neměl nový. Ale také sem nikdy nebyl v servisu . A ta poruchovost. Je také čim více člověk chce pohodlí .Tim myslím více elektroniky. Tak to se prostě bude sypat. A je jedno co to je za značku. Některý hůř některý méně.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho, díky za podporu, my ta auta ještě máme rádi. Zajímavé je, že nadávají ti, co  s auty prakticky nemají problémy :D  Nadávat bych tu měl nejvíc já :) Jasně že ano, čém více takové elektronoky, tím více se to sere. Co mi teď odešlo?  Výrobek rakovnické firmy Valeo, která dodává klapky všem možným automobilkám....To se kurva může stát nebo ne? Kdo tu psal, že Felda byla poslední spolehlivé auto?  Ano a ne. Já měl dvě služební Felicie a závady byly také. Ale je potřeba si uvědomit, že Felda byla ještě skoro mechanicky jednoduché auto.

 

Pancho, souhlasím s tím roezbíráním, vím jak si mechanici u Hnůjde stěžovali na práci, že kvůli blbosti rozebírají půl auta. A jen boční ochranná lišta vyšla na desítku....Díly neskutečně drahé.

 

Pawouku, nedělej Zagorku, nafouknul jsi se jako pumlíč :D  Koukej se vrátit, nebo ti šlápnu na brejle a rozhodím ofinu :) Jen diskutujeme a každý má právo na svůj názor....Já na ten správný a vy na ty špatné :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam kde se vyrábí určitá značka tak tam je model nejprdávanější, protože seženete náhradní díly za hubičku a né jenom ze servisu!! Viz Frantíci, Španělé, Čecháčci, Němcum je to jedno :kol-28:  je to prostě tak a hodně lidi dají na moderátory, podívejte u nás na auto.cz a další a další, všude samej článek o škodovce...a zapomínají dělat reportáže ja jiná auta.

 

Já vubec nevidím problém si koupit Mazdu, Forda, Toyotu i tam mají o trošku horší slevy na vozy!

Editováno: , autor: Hurikan88
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huri, kup si toho Fordíka, já u něj skončil málem taky, však si to pamatuješ. Jen si budeš muset zvyknout na ovládání....je to trochu jiné. A přijeď do Krušárny s ním, povozíš nás :) Jenom se připrav, že ti Ozi řekne, že ten motor je vyčichlej :D

 

Snad už neplatí Fordem tam a vlakem zpátky :)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte ty piráte dobře to tu vedeš. A kdo nebude poslouchat dostane bičem přez záda.

Jinak můj chrochtak stále bez poruchy, 45tis nic mě netrápí zatím žádná reklamace dokonce sportovní podvozek s 18tkama vyhovuje a vůbec se netěším na 16tky zimní obutí. Ale neříkám že jse nemůže vše obrátit a začne se mi to srát.

Clinte co ten tvůj placatej volant a 17tky zimní kola? Kolik tě to vyšlo dokupy?

Možná by byla lepší investice koupit origo tlumiče a pružiny na klasickou výšku a 16tky kola. Co ty nato.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zimu budou 17" ....I tak to bude znát, je to ta vyšší varianta (205/50). Volant uplně super, nemůžu říct jediné negativní slovo, krásně se drží, příjemně a pěkně vypadá.

 

jak to vedu, no s jasným cílem :)   Zůstanou jen ti nejvěrnější psi, věrní mně  a Škodovce. Zbytek, ta lůza zmizí. Zlikviduju všechny, zamáznu je jako mouchy na stole :)  Heslo dne "Se Škodou na věčné časy a nikdy jinak!"

 

:kol-14: 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje heslo :D

V žilách nám koluje německá a španělská krev
Jsme vášniví perfekcionisté.
Naše technologie slouží emocím.
Vy můžete cítit všechno, co známe.
Dáváme designu smysl.
Vdechujeme technice život.
Nazýváme to
TECHNOLOGY TO ENJOY
My jsme SEAT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, Tu Tvoji kraksnu určitě ošahávat nebudu ...stačí mi ta moje.

 

Ad věrnost škodovce : zatím mě (jako značka) nezklamala. Ovšem další auto může být klidně s jiným logem.

Tahle octa byla mým prvním úplně novým autem, ale sami víte, že to jsou vyhozený prachy - i když počítám s tím , že si u mě ještě nějaký ten rok pobude. A referenčáky taky nejsou zadarmo.Takže příště rozhodne CENA...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto neber mě zas tak vážně. neřekl jsem že nesmíš bejt nevěrnej;-) .

Manželky Fabia ještě nějakej kilometr nejezdí a pak se uvidí co vezmu jako druhý auto do rodiny a jelikož najezdí max 10tis za rok tak nebude potřeba kupovat držáka od škody ale třeba něco zábavnějšího samozřejmě benzinového.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...