Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jeste jsem zapomnel dodat, ze Kiu si koupil bratranek, kterej delal snad 15 let ve Skodovce. Zacinal na 3 feliciich, pak si koupil Passata - protoze dle jeho slov, vidi jak ty auta Skodovka vyrabi a ted koupil Kiu. Bokem jeste dela financniho poradce takze rikal ze sel jednoznacne po cene a po provoznich nakladech. Rikal ze kdyz auto da 5 let, tak staci. Vsak on i Passik byl po 5 letech vylagrovanej. Ted je mu zhruba 8 a prodava ho za 60tis, 1.9 TDI 96KW. Ve Skodovce letos rekl vale, pry se mu nevyplati tam ani uz dojizdet. Jako OSVC si vydela vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za kolik prodat 17" Crystal + Nokian 205/55 R17 sezonu a půl jetý, netknutý :kol-28

1xCrystal 3735,-

1xNokian cca 3000,-

(Nové)

Ty pneu jsou teda noví nebo taky jeden/půl sezóny jetý.? Jo ty gumy jsou zimní? Editováno: , autor: Barbossa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto na operaci, celá palubka jde ven :(  To se asi poseru, už ted mám z toho deprese. To muselo potkat zrovna mě, kdo je háklivej na pazvuky....Mluvil jsem s tím servisákem, koupil mu lahvinku šňapsu a přesvědčoval ho, aby nespěchal, dělal to pořádně a hlavně, aby to projeli a nikde nic neklepalo. Současně jsem ho upozornil na nynější pazvuky z palubky, že když to bude mít už venku, aby se na to podíval....Zkurvená klapka od Valea!

 

Jinak jsem byl v autorizáku v Praze, mluvil jsem se známým prodejcem venku, kecali jsme obecně o koncernových autech. O Supy je prej eminentní zájem, nestíhají vyrábět. Nejprodávanější verze je s 140kW TDI, pak 110kW. Ta stodesítka jako poslední nemá ještě AD Blue, ta 140 a vejš už je mají. Mluvil jsem i o Cantonu a říkal mi z vlastní zkušennosti, že do OIII jsou to vyhozené peníze, ale v novém Supu, že to hraje excelentně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Canton souhlasim to hlasam uz rok a pul, zaklad tragedie (radsi davat bez repraku) a Canton je mozna na stejne urovni jako 02. Misto snapsu si mu mel koupil nejakou tlumici hmotu nebo montazni penu. Jestli si da snaps a pak pujde na palubku :D.

Ja v sobotu natiral topeni po litru burčáku a plechovce citronoveho piva. Prisaham ze kdyz jsem to natiral, tak to bylo pekny. Druhy den uz ne :D a jeste jsem stihnul sousedovy opravit vrata ;D, se mu neotviraly a ted slapaj jak novy ;), jsem je normalne naprogramoval i bez navodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint, už tam má žlutě vyhrazené parkovací stání s cedulkou reserve Mr. Clint a tam mu to auto stojí. Nevím k čemu si u baráku dělá přístřešek pro dvě auta, když doma má věčně jen to manželky. Jeho má svoje místečko v servisu. :kol-98:  :kol-98:  :kol-98:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: :D :D

 

Tojo, ale jak říkám, je to stroj a ten se může rozbít....Klidně dvakrát do tejdne :D

 

 

Barbucha: To si piš, že bych ti tam našel tolik závad, že by ti v Krušárně pak ani nechutnalo :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...