Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

.......

Stane, chceš snad také odejít, jako tvůj brácha?

 

Já se s Tebou nepohádal, takže nemám důvod to zde balit.

 

Sám víš, že mi už tehdy na tom prvním srazu záleželo aby přijel alespoň někdo - a nakonec to bylo první fajn setkání zdejších členů.

 

Že už teď nejezdím na každé setkání je věc jiná - já holt mám na prvním místě rodinu, s tím nikdo nic nenadělá.

 

Jinak bych nerad cokoliv ve vztazích řešil veřejně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standartní záležitost, Pražáci mají již sobotu, tak se nediv. jestli chceš mít taky v pátek sobotu, odstěhuj se do Prahy a nebo si tam najdi alespoň nějakou práci. Nejlépe úřednickou, sedět nic nedělat a brát za to 50 měsíčně to zvládneš ne?

 

Čéče, tak to já jsem asi jinej "pražák" páč tolik neberu a v práci dělám někdy i v sobotu či neděli.

 

To máš zažitej nějakej stereotyp od vás z kolbenky, nebo Ti to nakecali dospělí v hospodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane:

Schválně, napiš teď Motosovi kde je? a napíše Ti že se balí na Slapy, nebo že je na cestě na Slapy a nebo, že je na Slapech. Pak mám dalšího známého Pražáka, ten automaticky po 12 v pátek jede domů z práce atd. Dobře no, ty jsi světlá vyjímka, musíš jako čistokrevnej hákovat na tu náplavu.  :kol-28: Stejně jako my tady jednou budeme makat pro Putina nebo pro Alláha.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes Prahu jsem teď projel...tedy po spojce... Stal jsem před Velkou Býteší a potom za Prahou na D5 jinak OK. Potkal jsem jednoho Zeleného Superba a jedno staré bílé Mondeo a jedny klasické cajty v označené OIII... Jinak celou dobu 140-190 km/h kousek méně, protože pršelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, Snehova kralovna po 20ti letech. Akorad trochu prosla mrazem. [emoji23] A co ta serviska, fakt je to original vse v AS? Koukam ze to ma dokonce vyhrivany zadni sklo. To je vybava panecku. [emoji23] 30 tis co to dnes je. Za 14 sis koupil mobila a za 30 sis koupil par udelat v podobe odlucovace oleje na sveho veterana. Navic mozna ta felina bude jezdit jeste co ten tvuj korab ne. Pokud se se sedackou nepropadnes prohnilou podlahou na silnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...