Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Petrrrr:no kdes byl v pondělí,bylo zapotřebí pomlet 8 metráků savignonu :-)

Letos budou dobré vínka.

Jinak ťuk ťuk,musím zaklepat,ale já nějaké extra poruchy zatím řešit nemusím a to mám jedno z prvních aut a ještě předváděčku.Az na to,ze to mám poodirane(parkoviskova vyrazka),ale to nechám ještě prelakovat než to budu prepojistovat.

Jinak jdu za 12 dni na servis mi to tu teď píše.

Nechám vyměnit i olej.Kde kupujete chlapci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v AAA píšou ve smlouvě něco jako zpětná odpovědnost za skryté vady, které prodávající zamlčel bazaru ;)  Ovšem u mě se o skrytou vadu nejednalo, podle autorizáku (jak jsem psal - mám to potvrzené na papíru) se jednalo o normální spotřebu oleje pro daný motor. ;)  (Dle jejich váhového měření něco kolem 0,5/1000km, dle mého dlouhodobého měření v praxi  zhruba jedn litr na 1100km)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huri gratulace. Zrovna jsem byl v Praglu u Apolinare v pondeli, narodil se mi synovec, tak ze vim o co go. To vis Clint uz je starej dedek, ten dela deti uz jen na necisto slepyma. I s Vasikem musel soused pomoct. [emoji23]

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Volvo, for live" A když děláš ty děti, tedy život, tak je to auto právě určené pro tebe. Jinak musím tě upozornit, že o jeden nezapomenutelný zážitek přicházíš, o první technickou kontrolu vozidla, to je jako první sex a na to se nezapomíná.  :kol-28:  Ale jestli budeš chtít, tak za rok a něco můžeš jed s mým za malý poplatek 10tis, aby si to jednou zažil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sanek, no já bral za super cenu v Panenských Břežanech...Shell Helix ultra professional. Ve stejných litrovkách, co prodává autorizák, ale s poloviční cenou.

A kram nenapises? Se ti vyplati jet pres ctvrt republiky?

Hoši vy ze mě asi poserete ale už ted vím co budu mít za auto za 3roky [emoji14]unk:

vypadá to že na tuty fruty

Holou prdel budes mit! Jako mi vsichni :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...