Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Dneska mě vezl brácha ve svým Leonu a k jeho nelibosti jsem objevil pazvuky z B-sloupku u spolujezdce....tak byl celou cestu nevrlej. Pak byl ovšem ještě nasranej, když jsem si dovolil vyndat rohlík a jíst ho v jeho autě. Normálně zastavil, vystoupil a ty drobky začal vymetat.....no druhej Pancho :D

 

Prej nedovolí v autě žádný jídlo, dítě nevozí, aby náhodou nechtělo třeba zakousnout piškot :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar prďi tak jak to jezdí.

Já jsem se včera vracel z Belgie domu a celkem záhul 900km.

Pro dědu Clinta šetřílka tu mám jednu fotku jak se má šetřit s dvoulitrem.

Tohle bylo opravdu za trest a už to nikdy dělat nebudu jsem se málem unudil a málem prospal.attachicon.gifDSC_0748.JPG

 

To je pěkná číslovka, jsem dnes s bráchou prubnul to naftový RS a měli jsme tam průměr 9,4.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, nevím jak Ty, ale já dokážu bezpečně předjet kamion i s méně kW než mám ve svém Tsi.

Po silnicích jezdí hodně různých bláznů a nejsou to jen ti, kteří mají nějakou haťapku - dost často riskantně předjíždí právě ti, kteří mají výkonná auta- zřejmě z pocitu síly a rychlosti že to ještě stihnou. Mimoto dnes už náklaďáky mimo obec nejezdí sotva 70 km/h - většina to hezky tlačí až k omezovači....

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pěkná číslovka, jsem dnes s bráchou prubnul to naftový RS a měli jsme tam průměr 9,4.

Jo ani jsem nečekal že se dostanu takhle nízko a ještě by to o trochu šlo.

Jinak to RS jste teda docela šetřili ne?musí to jít vejš post-92365-0-09838300-1446319310_thumb.j

Tohle je zatím moje max a to jsem hodně pospíchal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřál bych vám předjíždět s HTP kamióny, člověk musí opravdu mít před sebou daleko prázdnou silnici a pokud tam něco vjede někde z vedlejší, zažívá pak člověk krušné chvíle :)  Já když jezdím s HTP manželky, tak prakticky nepředjíždím, dojedu kolonu a táhnu se z aní jako ovce :)  Pač ten risk za to prostě nestojí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, nevím jak Ty, ale já dokážu bezpečně předjet kamion i s méně kW než mám ve svém Tsi.

Po silnicích jezdí hodně různých bláznů a nejsou to jen ti, kteří mají nějakou haťapku - dost často riskantně předjíždí právě ti, kteří mají výkonná auta- zřejmě z pocitu síly a rychlosti že to ještě stihnou. Mimoto dnes už náklaďáky mimo obec nejezdí sotva 70 km/h - většina to hezky tlačí až k omezovači....

Nemluvil jsem o předjetí kamionu, ale o koloně co je za ním kterou tvoří právě ty HTP a blázni co mají co dělat aby se udrželi na silnici ve svém pruhu, po kterých už nemůže nikdo chtít, aby předjeli ten kamion, nebo už vůbec aby se koukali do zrcátek a dávali směrovku... O tomhle tu mluvím [emoji6]

Potom se ten výkon hodí a proto je blaf, říkat že to je zbytečné...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...