Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jsem dnes málem přišel k úhoně s půjčenou károu....

Takhle si to začnu předjíždět v kopci a zatáčce - dva pruhy nahoru a od protisměru odděleny dvojitou plnou čárou a nějakej kokot (neplést s koktou) jel v tom mým stoupacím dolů a ještě se divil kdeže to jedu . Štěstí že jsem se krotil a vezl rodinu - bejt sám nebo s bráchou tak už by to bylo asi total...

A to ten zmrd na mě ještě troubil.

Fakt má dnes papíry kdejakej trotl (jestli vůbec)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, někdy chybí jen málo...Někdy je i výkon motoru prostě potřeba, aby se člověk dostal z průseru někoho jiného. (samozřejmě je mi jasné, že v tomto případě výkon motoru nehrál roli) Myslím to obecně...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas kameru? Video hned poslat na policajty. Co to je za idiouta. I kdyz ja dnes taky rostl. Ty kliboucnici a kloboucnice katastrofa.

Bez kamery uz v zivote ani ranu. Kazde moje auto ji ma a uz ted vim ze kazde dalsi mit bude.

Tak u Tebe je to s kamerou jasný .

Dnes by se mi fakt hodila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo Stane, u OIII se zadním stěračem je průser, že při zamrznutí prej ta hadička vzadu vypadne a pak to krásně teče do kufru :D   Zejtra koupím nemrznoucí směs a vystříkám letní do kanálu. Ředit a míchat se to správně nemá, dělá to pak bordel a blbě se to spojuje. Do teď jsme s Koktou používali letní i v zimě, akorát jsme tam mrskli panáka vodky Staličnaja....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V televizi se o tom jednou mluvilo, ty to nemůžeš použít na udání druhé osoby, ale na svou obhajobu ano... Ačkoli někdy se objeví ve zprávách, jak hledají někoho kdo byl tímto způsobem zaznamenán a udán...takže ono to bude asi jak kdy a jak co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepáák, známému poškodili auto a byl i na Nově a záznam z kamery se použil. Stejně tak když manželce objeli auto klíčem a já stál se svým autem ve stejné ulici se zaplou kamerou, tak policajti když přijeli říkali, ať to projdu a kdyby tam bylo něco vidět ať se ozvu. Ale mě je úplně jedno co si kdo myslí, nikoho nenutím, napsal jsem své stanovisko. Když ji někdo nechce ať ji nemá. Pořád lepší mít tu možnost než nemít nic. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusi, mne to neva, alespon jsem mel krasne pri drhnuti hlinikacu.

Njn, to je taky pravda. Navic zimaky vydrzej 3 roly a pak jdou do sipku, tak proc je nesjizdet uz ted.

Veterán luxusní, asi ho taky koupím :-D Nic mu tam nevrže a spráskali jsme Rádiuse hnůje

[emoji23]

No to urcite. 1) se studenym motorem nezavodim a rozhodne ho nebudu zahrejvat na miste, abych pak vyletel

2) nez se mi nazhavi navigace v mobilu, tak to ttrva 5 minut

3) celkem jsem si uzival, jak pred Vama nebylo svetlo, kdyz jsem za Vama zhasnul obrysovky :D - kdyz ve Felde clovek jede, je to katastrofa, kdyz ale vidi jako pozorovatel a muze hned srovnat s necim jinym... obdivuju ze jste v tom v noci jeli.

4) hned potom jsem Vas predjel, asi to Clint ani nepostřehl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...