Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To koupis, nebo i tlumic jde vyrobit, ovsem. Doplnek zbrane kategotie A k tomu patri rovnitko nedovolene ozbrojovani s nekolikaletou sazbou. Jinak motos me zklamal, ja myslel ze noty na barevnou hudbu ma. Bavil jsem se tedy s tim nepravym.

To by ti to museli nejdriv prisit :)

pak maj ty auta k něčemu vypadat, když se serou do všeho možnýho

Samozrejme jsou pak auta kvalitni.

Na tehle nickach si vse vyzkousi... jak by to asi meli zapojit a kdyz to pak kupuji i Skodovkari (protoze lepsi strojovny na trhu nejsou a hlavne spolehlive), tak pak teprve vyrabeji auta s potrebnym Known How.

To je strategie, ne neco neodladeneho pustit na trh a cekat ze ono se to nejak usadi.

Teď z jiného soudku...ráno jsem přijel na letiště a u šestky na semaforu stál vedle mě Ozák :) Psal mi, že mával jak na Prvního máje a já ho vůbec neviděl :D Jen jsem si všiml dvou bílých oktávek vedle v pruhu. Já odbočoval doprava a on jel rovně...

Bodejd, kdyz sis hladil hranatej volant a pak lestil klavirni černou :D

Vypadá pěkně a byla by středem pozornosti :kol-47:

Jenže já už stejně nezávodím, jsem prdlavka a šetřílek :) (na pokuty). Nezávodím a stejně platím za rychlost :D

Tebe koukam chytnou az kdyz zaparkujes :D, jak ja. Mam pokuty jen za parkovani.

A k čemu je to dobré?

Jestli myslis to hackovani, tak hned z nekolika duvodu. Hlavni je asi ten, ze jak clovek nema na nic cas a v praci mu skoleni nedoprejou, tak krni. Cili je potreba se neustale vzdelavat. A jelikoz jsem zjistil ze z programovani znam uz jen teorii a prakticky nejsem schopnej napsat nic kloudnyho, tak jsem si rekl a dost a musim zacit neco delat.

Za dalsi nemam rad kdyz mi dojde baterka ve venkovnim vysilaci a sousedi krouzi a koukaji, kdy uz ji konecne vyměním - neboli prijimaji zadarmo. Dneska 4 AAA baterky stoji 70 kc (trosku lepsi, ty $uper trooper co se doporucuji pouzit v mrazech stoji 4 bat€rky 150Kc!!!)!

No a nakonec je prdel, kdyz sousedum posilas nahodne generovany teploty :D (nemaj krast) a nebo kdyz zmenis jeden bit a vnitrni stanice si mysli ze doslo k vymene baterie ve venkovnim cidlu a tim padem doslo k vygenerovani noveho id cidla a vnitrni jednotka hrde zapipa a zahlasi - nasel jsem ho, tady mas teplotu. Kdyz ti takhle pipa zhruba kazdych 36s, tak te to nepotesi :). Pripadne si pak muzes sestavit venkovni senzor sam a posilat si ruzna data. Napriklad na kanalu 1 teplotu, na kanalu 2 vlhkost a na trojce treba napeti baterie... apod... a kdyz se nudis, tak si muzes vyrobit i vlastni prijimac a cele si to kreslit do grafu... apod..moznosti jsou omezene jen kreativitou. A znas ten pocit, kdyz se neco podari svepomoci :), Hornbach, jipakajoujou jipika jeee.

Kolega v praci mi hnedka prinesl svoji meteo, taky by rad data prijimal do pc.

Ps, zatim vlastni vysilac ani prijimac nemam, teprve v pondeli jsem rozlousknul CRC :) (takze jsem heknul komplet protokol), zatim premyslim jak zlodejum signalu zaskodim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem ze BananaPi ma nozicky pripravene na CanBus :), nebyl by problem kouknout do jednotky co se tam deje. Ale tohle uz smrdi prusem. Spatne slapnes a auto nejezdi.

Kdysi jsem sehnal rozbitej termostat na kotel Vailant. Nekdy v unoru jsem ho opravil a schoval pro případ, kdyby odesel muj... tak at mam ihned nahradu. Jak na nej ale koukam, asi se podivam co posila a prijima a heknu i kotel. Zatim mam kotel rizenej primitivne, u kotle mam jeste blokaci spinani vytapeni. Neboli dnesni moderni kotle stale maji 2 piny vyskratovane a ridi je relativne chytry termostat. V pripade ze chce nekdo usetrit a koupi levnou cetku, tak ta jen spina tenhle pin a prave ten ja blokuju ci povoluju. Takze termostat pak nadava at kotel topi a kotel netopi ;), je to nadrazene termostatu (ten komunikuje na jinych pinech). Nekteri sikulove kotel odpojuji od proudu, coz je spatne. Ja kdyz blokuju topeni, tak kotel normalne bezi, cili tepla voda tece, termostat je napajenej, takze neztrati predvolene programy atd...

Mam uz připravené merici civky v rozvadeci, pak budu znat i spotrebu proudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak referentský/služební/roční vozy bude škodovka prodávat už i všechny ostatní koncernový značky(audi,vw apod) na tom portále škodaplus.cz či přímo přes prodejce. Škodaplus bude muset mít vyasfaltovaný či vydlážděný parkoviště pro auta, aby to bylo exluzivní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...