Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

o pár tisíc, supa v základu s 1,4 o 15tis.....například.

 

No, já zrušil inzeráty, zítra zavolám do ŠA, aby to sundali taky. Prodávat se nebude, bude se jezdit dál :)

 

Jo jen tak náhodou, dneska sem doma zaparkoval nového koně....resp. stádo 107 koní na dvou kolech se dvěma vejfukama a obsahem větším než má Petrrr kindera   :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si vyfasnal pulku Felicie? To vypada na totalku, kdyz i vejfuk je vejpul :D

RSo podrazilo jen o 30tis? Vzdyt rapid a Toledo sly od minulyho cervna (2014) asi o 40tis vejs!

Prej hovno na praci. Time management se tomu rika panove. A take multitasking! Ale ty vy paprdove od deti nemuzete znat :D.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je usmevny.

http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/skoda-zdrazila-sva-nejprodavanejsi-auta-nejvice-si-priplati

Hlavne, draho dovazime :D, tak zdrazujemw. Vzdyt Skodovka preci vyrabi, nedovazi ne :D a hlavne maji vyvoz o 1/4 levnejsi nez pred intervenci. Tak at jdou i s CNB do prdele. Intervence se uplne miji ucinkem. Je to pro par vyvolenych lobistu, ti si masti kapsy na levnem vyvozu a zdrazuji doma, protoze breci jak maji drahy nakup - masti podruhe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemít čas na kraviny, včera já se večer přežrat až mě bolet bříško a blbě spát. Po těch x finských vodek jsem už i hovořil finsky. Před tím soutěž ve střelbě, nemusím zdůrazňovat, že jsem byl 1. z 20 lití ve střelbě z malorážky na 50m a z pistole na 20m a to jsem nedržel svůj vrcajk.  No pak přišel boj v podobě paintbolu ( vždy jsem si myslel, že je to pěkná kravina), docela hustá společenská zábava, ovšem od značných zásahů mě bolí celé tělo, bolí to jako čert když to člověk dostane tou farebnou koulí kdekoliv do těla. Tedy jako odreagování a masáž těla doporučuji. https://www.pparena.cz/hriste/indoor-hriste-myto/

 

Byl zrozen aby bojoval :-) 

post-10015-0-25433500-1448020595_thumb.j

post-10015-0-97679500-1448020640_thumb.j

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Ruská a Finská vodka patří mezi ty jedny z nejlepších, o tom po tom. Já nejsem fanatik abych hanil vše Ruské, když něco mají dobré, pak dokážu uznat. To jen ty sleduješ cedulky a jakmile na ní je uvedeno vyrobeno nebo dovezeno z USA tak to hážeš do koše.  :kol-28:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi, hrál jsem to poprvé v životě, kolo od kola se člověk samozřejmě zlepšoval a volil různé strategie atd. Ale tady byl přeci jenom omezený prostor na ten počet lidí a některým střelám se nedalo vyhnout, a´t už od spoluhráče - když se člověk splete ( všichni vypadali stejně a rozlišení mezi týmy páskou na rukách se mi nejevilo jako ideální) a také od těch clon se ne zřítka ta střela odrazila od přepážky za tebou a i ta odražená bolela taky dost. Navíc se něco už popilo na kuráž už před soutěží. Ale pro mě zajímavá zkušenost a už chápu proč i členové policejních zásahových jednotek nebo i vojáků jako doplněk výcviku běhají po lese a hrají si. Není to vůbec od věci. Tedy s tebou souhlasím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych chtěl vidět. Možná v Rusku, to už jsem viděl, kdy cvičili i s vostrýma, měli vedle hlav terče a i jiní jim do těch terčů stříleli a jiní zase do toho střílejícího různě znervózňovali, šťouchali do něho, křičeli na něj apod. To je ovšem možné jen v Rusku, tam totiž lidský život nic neznamená. 

 

beru část zpět. to jsem motosi neznal 

Hold člověk nemůže znát všechno. Ovšem ne všichni to mají na holé tělo, že. ve skutečnosti to může bolet jako s tou kuličkou. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo jako mladej srnec hold už nebyl na vojně, tak tomu nemůže rozumět. Při té soutěži, kterou jsem vyhrál bylo hezky vidět, že Ti co na vojně nebyli střílet neumí vůbec, a smutné je i že ti co byli neumí střílet kolikrát o moc lépe. princip míření oko, muška, hledí, cíl je jim úplně cizí a kolikrát byli rádi, když se trefili alespoň do terče. Bůh nás chraň pokud by došlo někdy k nějaké mobilizaci a obraně státu. Pak se budu bránit i střelám Stringa, páč ten by střílel i za roh  :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr tady machruje s vojnou, s akční střelbou a sám by byl první, kdo by měl ruce nahoře, i kdyby na něj mířil pětiletej kluk s maketou bambitky Rumcajse :D Cvakaly by mu zuby strachem a vopotily by se mu fousy :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Clinte, uznávám, že i to se může stát, ostatně když ti jde o kejhák nikdo nemůže nikdy vědět co nastane když. Třeba se i poseru strachy. Ale protože se znám tak si myslím a doufám v to, že nikoliv. Doposud jsem v žádných krizových situacích životních neselhal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...