Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Co vim tak Turecko v EU neni. Hold jedine si od Ruska nenecha srat na hlavu. To naruseni nebylo poprve a pred mesicem Turecko upozornovalo ze to jiz dale nebude tolerovat. Palec nahoru Turecku a Rusaci si za to mohou sami. Ac priznavam neni to zrovna v tom nejlepsim case. A keci Ruska ze nenarusili to at si nechaj pro koledu. Proc zrovna Turci by meli zajem sestrelovat v teto dobe ruska letadla. Na hruby pytel, hruba zaplata. I kdyz verim vyjimecne ze v tomto pripade asi neslo o ruskou provokaci ale o nejake nedorozumeni ( ono totiz kousek od tamtud Asadovi lidi lehce prohravali). Pak ale nevim proc jedna ruska stihacka mohla zareagovat a stahnout se a druha nereagovala na zadne vyzvy. Ne, Rusaci nejsou opravdu nedoknutelni a Turecko s 3. nejvetsi armadou na svete mu to hold ukazalo.

A ty Motosi s Clintem muzete tak akorad si zapalit svicku za SU 24 ( stroj davno za zenitem) Jo a jeste muzete posilat (pokud uz tak necinite) pulku sveho platu pul roku jako prispevek mocnemu Rusku za zniceny stroj.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No těžko soudit, jestli narušili území Turecka, tak Turecko má plné právo letadlo sestřelit. Nicméně zcela určitě šlo o nějaký omyl. Ono je to težké, když se za hranicemi bojuje a střílí...občas něco zabloudí. No posrali si to asi Rusové sami, jestli je to pravda. My tam nebyli, nemůžeme soudit. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Turecko ma zbrane? Nebo si jen rusak zastavil na polni ceste (turecke dálnici) a sel do krovi kaknout. Kdyz se vrátil, tak nemel ani sroubek na puvodnim miste.

Kazdopadne jestli varovali, avizovali dopredu a nebylo to vysvetleno, tak se domnivam ze je naprosto v poradku nekoho sejmout. To v CR se te nikdo nepta a policajt z tebe klidne udela zivej stit. Inspekce pak za mesic šetření (2h vyplnovani papiru) prohlasi, ze policista jednal zcela v souladu se zakonem a za dane situace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oni Ti motorkari to maji radi ani ne tak kvuli motorce ale kvuli tem upnutym kozenym hadrum. Kdyz se muzou pekne potit a kdyz jim to pekne tlaci na cejchu a koule, to jsou v sedmem nebi. Kdyz v tom pak spatne dychaji a s paterakem se v tom nemuzou ani hnout to je to prave bonusove a kdyz to pak pres zimu nosi doma a nechaji se bicem mlatit od manzelek je to k nezaplaceni. Motorka je jen kryci taktika. [emoji12]

Já třeba kožené neměl a i v létě se otevřely větrací otvory a krásně se to chladilo...

Prostě na motorku nemáš koule, tak si to přiznej a nevymýšlej nesmyslné výmluvy, proč je motorka na howno [emoji6]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi spoluprace resp. koordinace je jedna vec a opakovane naruseni hranic druha. Chtel bych videt co by se delo kdyby jakakoliv stihacka v dnesni dobe ( o to vic stihacka NATO) narusila vzdusny prostor Ruska. Myslim ze by se nikdo neptal. Stejne jak provokovali ve Svedsku atd. Kolikrat ohrozili treba i dopravni civilni letadla atd. jen aby delali bububu. Hold jednou narazit museli. I kdyz v nespravny cas na nespravnem miste a mozna opravdu omylem. A co bude tvrdit sedmilhar Lavrov me nezajima.

Jo a musim te opravit ze NATO jako takove se s nikym nedohodlo. Dohodli se jen ty koalice co tam pusobi ( nektere zapadni zeme v cele s USA) a koalice Ruska s Iranem a Syrii. Turecko si nejsem jist zda-li v te koalici je.

At je to jak je, kazdopadne je to nestastny incident, ktery se stat urcite nemel.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ta situace tam je zmatek. Do dnes si poradne nesedli vsichni ke stolu a nedohodli se na nejakych postupech. Rusaci si tam vedou svoji valkou ( drzi Asadovi prdelku) a zapadni koalice taky svou. A Turci co to sijou proti Kurdum taky nejsou svatousci.

Dobre ukecali ste me, co si mam koupit? Staci scooter zn. Kelly? Aby po me samice sly jak slepice po flusu. [emoji1]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Stringo a tys ty koule na te motorce ztratil kdyz uz ji nemas ani jinou. Ale rejpu jen tak schvalne. Me proste motorky nikdy nezajimali a nezajimaji, to je cele. Kazdy hold mame odlisne zajmy a konicky.

Já ji dal pryč z rodinných důvodů. Prostě mám malé děti a na mašinu musíš sedat s tím, že zpátky domů už se vrátit nemusíš... Proto ji nemám, ale v srdci jsem stále motorkář a vždycky když vidím motorkáře, chovám se k nim tak, jak bych chtěl aby se chovali ostatní ke mě...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle se ja chovam ke vsem ucastnikum provozu a je mi jedno jestli je to motorkar, kamionak nebo cyklista. Ovsem rozumna tva rozvaha, i kdyz domu se clovek nemusi vratit ani v aute, ale to by nesmel vylezt z domu. Preci jen ta motorka ma vyssi rizika, to je fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji dal pryč z rodinných důvodů. Prostě mám malé děti a na mašinu musíš sedat s tím, že zpátky domů už se vrátit nemusíš... Proto ji nemám, ale v srdci jsem stále motorkář a vždycky když vidím motorkáře, chovám se k nim tak, jak bych chtěl aby se chovali ostatní ke mě...

 

Naopak Stringo, na mašinu musíš sedat s přesvědčením, že se zpátky vrátíš vždy ;)   To by bylo špatné počítat s nějakou havárkou....Chce to rozum, přemýšlet. Na motorce to není jako v autě, kde vypneš, řídíš automaticky a myslíš na jiné věci. Tady ne, tady musíš neustále přemýšlet nad jízdou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš přemýšlet za ostatní, to že jedeš po hlavní neznamená, že ti dají přednost. Musíš se s řidičem zkontaktovat očima, jedu po hlavní a koukám se, kam on kouká, jestliže kouká na tebe, je to ok, jestliže na druhou stranu, pak může bejt průser...Vždycky jsem jel tak, že jsem počítal s úhybným manévrem, nebo bržděním. Naštěstí má motorka jednu výhodu, vejde se při předjíždění mezi předjížděné a protijedoucí auto....v nouzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...