Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nebo za sebe, jednou mě vzal švagr kawasaki Ninja a připadal jsem si lehce teploučce ( ale na té motorce to jinak nejde) No a pak mě z toho museli sundavat, protože jsem si otočil kyčelní klouby naruby při tom posezu - ten posez je pro 50kg roštenky a ne pro 100kg roštěnce.  :kol-28:

Sajda by musela být velikosti škoda citigo alespoň.  

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak Stringo, na mašinu musíš sedat s přesvědčením, že se zpátky vrátíš vždy ;) To by bylo špatné počítat s nějakou havárkou....Chce to rozum, přemýšlet. Na motorce to není jako v autě, kde vypneš, řídíš automaticky a myslíš na jiné věci. Tady ne, tady musíš neustále přemýšlet nad jízdou...

V aute Clinte ale musis delat to same. Dneska bouracka kam se podíváš, sanitky apod. Proste 2 cm snehu. Motorkari jak se ochladi a nebo napadne snih, tak radsi nevylejzaj. Tak kdo ma koule, spis motorkar o ne přišel, jak si na nich furt sedi - jak na konicka.

Jinak proti motorkarum nic nemam. Pokud teda nejezdi vedle sebe a idealne parta 20 motorkaru bez rozestupu a 70km/h na okresce.

Nesnasim cyklisty, chodce a deti dvojnasob. Ty nemaj absolutne zadny vzdelani ohledne ucastneni na pozemni komunikaci. A v TV jim porad cpou, jak maj absolutni prednost a pritom nemaj (chodci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obyčejné auto nejezdí pod 8 minut Nurburgring :D amatéři jako my, s tím sou schopni celkem v klidu jed do 9 minut.  

 

věř mě že tyhle vykonější auta už docela dá práci uřidit, ještě když si vypneš trakční kontrolu..... dřív tohle bylo nemyslitelné, že bys v téhle cenovce měl kolem 300 koní a takovou malou hmotnost(myslím všechny podobny MQB auta, at třeba čipem viz O3 RS).....

 

mustang je jina kapitola, krásnej 8 válec, dle videí to i krásně zatáčí. Akorát je ho asi problém koupit.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta dela pro koncern a je placenej jako Kaban z toho co se usetri nebo okrade na zakaznicich. Zdejsi majitel 4 sourumu Skoda na Karlovarsku Schoner se jmenuje a hadej v cem jezdi. Myslis ze jezdi ve Skodovce aby si delal reklamu? Velky prd. Ten jezdi v uplne jinych znackach. Hold LL olej za 800 vynasi a sam asi nema pocit ze by byla Skoda nejlepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto já už fakt nevím, ale připadá mi, že žiješ akorát na okruhu... Kde jaký 15let starý bávo nakopej tej Cupre prdel, nebo stará RSka od Audi...pořád je to jenom obyčejný auto. Jedinej čistokrevnej hothatch se sportovními ambicemi je podle mě Focus (beru auta do milionu korun)... Všechno ostatní je jen rychlejší auto... Strýc má BMW M4 cabrio (myslím že to je tedy 4ka, nebo 5ka,teď nevím) a to je masírka, kam se hrabou tyhle přeturbený motůrky...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stringo s tebou je sranda, tak se přijed ukázat v tom 15 letym BMW :D chci tě vidět, jak s tím něco zajedeš v tempu. taková sranda to není :)  hm to chci vidět jak bude konkurovat hmotností,rychlostí atd :D jel si někdy třeba v BMW M3 E46? ja sem v tom jel zkušební jízdy, a abys s tím jel svižně, tak si to kurva musíš odpracovat za volantem, přesně dávkovat plyn u těch atmosfér a byt přesný. chtěl bych tě vidět...  P.S. staré auta mám rád i atmosféry, ale je to uplně něco jiného a uplně jiny styl ježdění.

 

cupra a ostatní hatche je rychlejší auto jenom podle tebe(ford RS focus je nejlepší nebo si to pleteš s oktavii RS TDI? :D), tak to si mě pobavil a i ostatní lidi :D. Hatbacky je jeden z mála autovych trhů, ktery jsou docela v pořádku i motorově.....

 

 

honda type R: (jestli tohle je pomaly, tak asi mame jiné představy).... ty auta mají potenciál jak svina  a i pro řidiče, kteří moc řídit neumí, tak se stím taky prostě hooodně slušně svezou....

 

cupra na nurburingu:

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto tys mě nepochopil viď? Prostě si hraj dal s těmahle rádoby sporťákama na okruhu (tam můžeš machrovat na nejmazecťejší frajírky fkombajnovýcheresáckýchoctaviích na které uděláš určitě dojem, když je dáš na rovince kdy už budou lapat po dechu a ty zařadíš trojku ale přestaň z nás normálních inteligentních lidí dělat nějaké pitomce, kteří při vyslovení Cupra padnou do kolen a ustříknou si do gatí. Je to normální běžné auto s víc nafoukaným motorem. Auto je to pěkné, rychlé, dobře odladěné a docela rád bych ho měl v garáži, ale zůstaňme nohama na zemi... Jsou silnější, rychlejší, odladěnější auta, které strčí Cupru do kapsy úplně s přehledem. A tohle auto si lidí budou kupovat výhradně na dálniční přesuny stejně jako RSa určitě si je nebudou kupovat na okruh, aby po práci zajeli kravnout a ničit ho... Někdy by ses měl zvednout od počítače a podívat se z okna ven a vrátit se do reality... [emoji6]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...