Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tady mám něco pro Motosmana a Koktu:

 

post-32269-0-74231800-1448634012_thumb.j

 

Pro Petrrra to nebude, pač je to Ural. Ale Motos po tom hrábne hned a Koktu bude vozit v sajdě na srazy, pač Kokta z mašiny nedošlápne na zem. Místo helmy bude mít Kokta na hlavě zavařovací prádelní hrnec, pač tak velkou helmu, aby se do ní vešla jeho trvalá prostě neseženou.....;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, máš nejlepší Octavii, kterou sis mohl vybrat, bílá, sedan, TDi s placatým volantem, která jede jako prase a skoro zadarmo... A máš nejlepší mašinu, která byla poslední poctivá a nešetřilo se na ní. Musíš být fakt klikař, taky bych chtěl mít takovou možnost říct... "Mám jen to nejlepší"... Nebo mít alespoň ten pocit, že si myslím že mám jen to nejlepší [emoji23]

S tou Octavií máš pravdu :-),ale ta motorka je hnusná :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sice nemáš hypotéku, ale máš zase hovno :D  Bydlíš určitě v kralikárně, nemůžeš si ani venku ugrilovat flákotu na uhlí. Posloucháš prdění sousedů na hajzlech, štěkot lizpičů, bouchání dveřma od výtahu a křik znásilňovaných sousedek :) K tomu tě jednou za rok někdo vytopí a když náhodou někdo škrtne pod tebou sirkou, vyhoříš jak papírovej čert. Já mám sice malou zahrádku, ale posezení, bazén se tam vejde. na blbnutí dětí je to taky dobrý, má prolejzačku a nemusí obíhat panelák a běhat mezi autama....Parkuju pěkně pod střechou a za vraty, nemusím večer hledat místo k zaparkování a řešit odřené nárazníky....Když si chci zatopit, zatopím, nemusím čekat, až mi to na podzim zapnou.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...