Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No jestli to ma 2t, tak pak to asi bude fakt liny jako prase a eu6 tomu motoru asi taky da za usi. Zase ta vaha musi byt v necem znat, treba je to lepe odhlučněné ;) - o motoru ani nevis ze ho tam mas.

Ja dnes nafasoval nejakou Octavii, nechám se prekvapit zda-li 2 nebo 3. Zda-li 1.4 nebo 1.6. 2.0 to asi nebude. Podle SPZ tipuju 02.

A volant u toho vydechu vlevo se uz loupe? Ci co to je?

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli to ma 2t, tak pak to asi bude fakt liny jako prase a eu6 tomu motoru asi taky da za usi. Zase ta vaha musi byt v necem znat, treba je to lepe odhlučněné ;) - o motoru ani nevis ze ho tam mas.

Ja dnes nafasoval nejakou Octavii, nechám se prekvapit zda-li 2 nebo 3. Zda-li 1.4 nebo 1.6. 2.0 to asi nebude. Podle SPZ tipuju 02.

A volant u toho vydechu vlevo se uz loupe? Ci co to je?

Ne ne, to je prošitá kůže, je to skoro nové auto. Motor slyšet není, pokud nechceš jet alespoň trochu svižně, jak to točíš kolem 4000ot/min tak už je to slyšet dost, ale to je tím, že to prostě nejede a ty se snažit to monstrum přesvědčit o opaku...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ráno jel do pneuservisu co se dá udělat s tím diskem.

A ani jsem tam nedojel:-) při zatáčení do prava něco práska v kole asi kineťák. tak jsem volal pojišťovnu a servis. zítra to tam ráno vezu a náhradní vozítko je připraveno F3 v myslivci 81kw

Rádio nebuď chytrej;-) ani patnáctky by mě nezachranili byla to šlupa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má pravdu chytrý pán ;-)

nevíte někdo jestli pojišťovna proplatí novou gumu? Ještě jsem se neptal.

Proplati, ale jen jednu a hodi ti na ni amortizaci dle veku a vzorku - nutno propocitat, jestli se to pripadne vyplati (jak z pohledu spoluucasti, tak zvednuti ceny pojištění).

Jestli to byla slupa jak povidas, tak je divne ze ti toho neodeslo vic - tlumic bych cekal a kdyz ne ted, tak se nacnul a vytece do/za pul roku. Pokud jen rafek, guma a mozna jeste neco na kole, tak to by te 15tka zachránila ;), 14tka uz ne, to je praskla guma o pruser :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio, vždyť píšu, že manželka co má staré KAčko, má jen 43kw a jede jako fík, ono taky tyhle motory nepatří do skoro 2t auta, koukni na ten technické, ta Astra má přes 1800kg, to moje Octa má s dvoulitrem jenom co si vzpomínám 1650kg nebo možná míň...

Blbě to čteš - provozní hmotnost je 1373 kg a ne 1800... Ale i to je až dost. Ta moje naftová v kombi má 1503.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proplati, ale jen jednu a hodi ti na ni amortizaci dle veku a vzorku - nutno propocitat, jestli se to pripadne vyplati (jak z pohledu spoluucasti, tak zvednuti ceny pojištění).

Jestli to byla slupa jak povidas, tak je divne ze ti toho neodeslo vic - tlumic bych cekal a kdyz ne ted, tak se nacnul a vytece do/za pul roku. Pokud jen rafek, guma a mozna jeste neco na kole, tak to by te 15tka zachránila ;), 14tka uz ne, to je praskla guma o pruser :D.

Jo psal jsem že v tom něco bouchá počítám kineťák možná toho bude víc zítra budu chytřejší až to montáci rozeberou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byly UVEXy motorkářský z roku 1992 a ještě před pěti lety fungovaly. No a dnes po projížďce jsem sesednul z mašiny a šel ke vchodu a za mnou se táhla stopa zbytků gumy :D  Obě boty se normálně rozdrolily :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbě to čteš - provozní hmotnost je 1373 kg a ne 1800... Ale i to je až dost. Ta moje naftová v kombi má 1503.

Jo máš pravdu, koukal jsem blbě, no každopádně dneska cesta 170km a finální spotřeba 8,7l a průměrná rychlost 49km/h (je pravda že jsem cca půl hodiny jel krokem. Jako šílený

Tak jsem byl chlapi projet mašinu. Výbavu mám tedy opravdu kvalitní, na té jsem nešetřil [emoji23] attachicon.gifDSC_0376.JPG

To jako po jednej jízdě??? Já mám boty 6let a OK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byly UVEXy motorkářský z roku 1992 a ještě před pěti lety fungovaly. No a dnes po projížďce jsem sesednul z mašiny a šel ke vchodu a za mnou se táhla stopa zbytků gumy :D  Obě boty se normálně rozdrolily :D

a smrděli jak ten tvůj bolševický spacák :D :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...