Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nemá, u některých 2.0 TDI PD je to běžný provozní zvuk. Není dvoulitr jako dvoulitr.  :kol-28:  Bratranec má tuto "sanitku" na 2.0 TDI PD už asi 100 000 km (najeto 200 tkm) a turbo si vesele tlačí bez sebemenšího problému.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem netušil. No vibrace jsou u každého ropáka, s tím nic nenaděláš. Nicméně u 1,9 TDI PD jsme taky nic neslyšel, ani u 77kW. Zřejmě tedy jen ty dvoulitry.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem netušil. No vibrace jsou u každého ropáka, s tím nic nenaděláš. Nicméně u 1,9 TDI PD jsme taky nic neslyšel, ani u 77kW. Zřejmě tedy jen ty dvoulitry.

jj, není to závada, je to vlastnost.  :kol-28: 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na OIII se při snížení napětí v baterce, nebo odpojení uplně vymažou data z jednotky na ovládání ele. oken :)  Bezva, zatím prej nemají řešení. Bohužel nepomůže ani nastavení přes ovládání popsané v návodu.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na OIII se při snížení napětí v baterce, nebo odpojení uplně vymažou data z jednotky na ovládání ele. oken :)  Bezva, zatím prej nemají řešení. Bohužel nepomůže ani nastavení přes ovládání popsané v návodu.

oni nevědí nic, co nemají v erwinu :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není odpravené, pokud máš 2.0 TDi tak je to údajně úplně normální, mě to houká jako sanitka...

Nornalni to tedy pro vsechny vozy neni, jelikoz kdysi jsem par kamaradu s 2.0 TDi PD mel a houkala jen Oktavka souseda, se kterou jezdila manzelka na nákupy 3 km do Kauface a hadej co se za 3 roky stalo, odpravila turbo. Tak auto strelili neopravene, skoda, mohlo byt srovnani jestli by to delalo i potom. Soused nadaval, pac svoji 01 TDi dal do firmy a trhda mela 500tis nalitano a nic zavazneho na ni neopravovali. Pak koupil zene Golfa... ale to jsem tu uz psal.

ono to vibruje u benzínu z podvozku a nikdo neví co s tím :D

Ja vim co s tim, vypni motor, jestli to prestane, tak je problem vyresen.

Tak na OIII se při snížení napětí v baterce, nebo odpojení uplně vymažou data z jednotky na ovládání ele. oken :) Bezva, zatím prej nemají řešení. Bohužel nepomůže ani nastavení přes ovládání popsané v návodu.

Pokud myslis dorazy, tak je to zakladni funkce od 02.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska odpoledne bude octa zase v provozu dávalo se nové ložisko disk a guma.

Ani jse mi nechce vracet ta F3 ten motor mě po městě baví ( nic nehouká Rádiusi ) podvozek ten už je horší to se zase těším zpět do octy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...