Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

pawouku, bylo to myšleno "ze srandy". čím dál víc všechny motory jsou přiškrcené.  A nějaké vaše chcanky to nezachrání. stačí slyšet ty naftáky, jak regenerují když stojí. To je řev sahary a smrad, šílená technologie.

 

nebo u benzínu to předehřívaní katalyzátoru, za to bych je taky zabil. člověk nastartuje a jede, a celý auto se klepe 15 sekund...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, a co má společného regenerace u stojícího vozu s jeho výkonem? Já ti to říkám pořád - vyjadřuje se jasně, tvým příspěvků totiž někdy (a to dost často) není vůbec rozumět. To je takový problém si to po sobě přečíst? Vždyť to nedává žádný smysl - meleš tam páté přes deváté...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, a co má společného regenerace u stojícího vozu s jeho výkonem? Já ti to říkám pořád - vyjadřuje se jasně, tvým příspěvků totiž někdy (a to dost často) není vůbec rozumět. To je takový problém si to po sobě přečíst? Vždyť to nedává žádný smysl - meleš tam páté přes deváté...

hlavně dejchej kamaráde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem doma.

jednou slušnou bouřkou jsem projel naštěstí bez krup ale sprchlo z ní že kdybych neměl stěrače tak to vyjde na stejno.

A jak je mi vlastní jít proti proudu tak tu musím pochválit Škodovackýho Chrochtáka, už jsme spolu najezdily 50tis km a je to dobrý auto na delší trasy, dobře se řídí a cítím se v něm dobře.

Pánové krásnou neděli přeju.

já jsi jdu odpočinout na zahradu k pivu, bazénu a dětem.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je slušná mlha.

 

 

hlavně dejchej kamaráde ;)

 

Já dýchám v klidu, jen se obvykle nevyjadřuji k věcem, o kterých vím kulový (třeba elektrika) - na rozdíl od tebe a tvých pomýlených teorií o motorech atd. Tvé znalosti automobilové techniky, které tady "předvádíš", jsou totiž dost tristní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapitane, to si jeste nejel s Rapidem, pac bys byl doma min. o hodinu driv. To je auto na dalky. 50tis km? [emoji1] To mam nacouvano. A hlavne nenicim zivotni prostredi falesnyma emisema. Vsak brzo uz dostanete zvaci dopis do AS aby vam ty dehty dali do rychtigu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak sem dával sem včerejší video z 24 hodinovky, na slickách kroupy asi nic moc

 http://www.autoforum.cz/zajimavosti/24h-na-nurburgringu-zastavila-boure-s-krupobitim-takovy-chaos-jste-nevideli/

 

@pawouku to spíš technologie chcanky je tristní, samé vyhřejvání chcanek v zimě, malé nádrže, že u yetiho 4x za interval oleje doplňuješ chcanky.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak sem dával sem včerejší video z 24 hodinovky, na slickách kroupy asi nic moc

 http://www.autoforum.cz/zajimavosti/24h-na-nurburgringu-zastavila-boure-s-krupobitim-takovy-chaos-jste-nevideli/

 

@pawouku to spíš technologie chcanky je tristní, samé vyhřejvání chcanek v zimě, malé nádrže, že u yetiho 4x za interval oleje doplňuješ chcanky.

 

Ale to já nespochybňuji, já jen tvrdím, že u motorů EURO6 je tato technologie výhodnější právě proto, že se tyto motory nemusí škrtit kvůli emisím NOx. ;)  Problém Yetiho je, že se s SCR v době jeho zavedení do výroby nejspíš nepočítalo, tak jim nic jiného nezbylo, než tam šoupnout malou nádržku. ŠA nemůže za EURO6. To musíš brečet někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to my kluci z Kvasin jezdíme jenom v benzínu, dehet sem s nimi zkoušel jednou a ta 140kw vůbec nejede. ucpaný močůvkou..... nechápu kdo si to může za ty prachy koupit.

 

No vidíš a já bych tuhle 140kW motorizaci klidně bral, tento víkend jsem ji měl v S III a tam je nafta celkem klidná.

Že to je celkem drahý auto nepopírám, ale když je o něco zájem, proč to neprodávat  za dobrej výdělek... Takže brečet tady kvůli ceně je snad zbytečný.

Ostatně by mě docela zajímalo, co by jsi si za takovou cenu koupil o dost lepšího.

Jestli ti to připadá jako línej motor, to ti je podobný, když si pleteš silnici se závodní dráhou.. Jestli jsi si nevšiml, tak škodovka nemá v portfoliu žádné sportovní auto, tím míň to může být Superb. Na normální ježdění je dle mého názoru víc než dostačující, ale to je zbytečné se o tom s tebou dohadovat, ty se chováš v provozu jako na okruhu a takový řidiče já teda moc nemusím.

Holt někomu to trvá hodně dlouho, než pochopí že není na silnici sám, případně to nepochopí nikdy.

Bohužel takovejch nýmandů je u nás hromada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stanmare, jel si někdy se mnou? myslím že ne, takže tyhle tvoje demagogie jak říká tvůj bratr, radši sem nepiš :). ne opravdu nezávodím, každé má priority jinde.

 

to že mě ten motor přišel k ničemu a líný, tak tobě mohl přijít super. já ti to neberu. Nebrečím kvůli penězům, brečím že v plné palbě přes milion dostaneš jenom 4 válec a nic víc. viz" že to nejede".

 

NA NORMÁLNÍ JEŽDĚNÍ TI STAČÍ I DACIE 0.9, ALE JEZDI SI S TÍM   :)

 

a co bych koupil lepšího? passata který vychází cenově lépe a více se mě líbí. Popřípadě fandové nafty či kdo využívá služební auta, tak si tam může přidat silnější naftu ( i když zvukem se mě vůbec nelíbila).

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ale s tebou jezdit nemusím, mě stačili ty tvoje závody do vrchu třeba v krušárně a taky to, že rád jezdíš na maximum (proto máš taky chip že)...

Nebo mi chceš snad tady tvrdit, že maximální rychlost porušuješ o maximálně 20 - 30 km/h ?

 

No a dnes i renomované automobilky dávají do svých aut čtyřválce a bude hůř.

 

Toho pasata si klidně kup, nebo Seat,  Audi, nebo co si pokaždé najdeš na vychvalování...

Já nemluvím ale o Dacii ale o srovnatelných vozech v této velikostní a třídní kategorii.

Abych koncern jen nehájil, ono to zas takovej luxus a kvalita není, ale jinde to bohužel není o moc lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaké závody do vrchu, o žádných nevím, zase demagogie. O rychlosti to není, u čipu jde jenom o zrychlení, nic jiného. Ne na maximum nejezdím, ani na okruhu. Čip má kde kdo, běžná praxe.

Ses mě ptal co bych si koupil místo superba, hned mě napadl passat, který se mě více líbí. nic víc, superb 3 je taky slušnej, hlavně teď podvozkově oproti S2.

 

ok, tak nebudu to srovnávat s Dacii, ale třeba že i oktavie 3 s 1.0 TSI ti stačí na tvoji normální jízdu.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...