Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nejsi kliďas a víš to.

Další brouk Pytlík co všechno ví a všude byl [emoji3] jsem hodně klidný, ani by to jinak nešlo v práci a jsem i dost imunní vůči blbcům, ale v autě se občas naseru, to je pravda... nejsem jezdec co se kochá přírodou a serou mě lidi co vůbec nemají přehled o dění kolem sebe, ale jenom tupě a bez nějakého předvídání jedou v autě z bodu A do bodu B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než změníme téma :

Bylo by to na svědcích, kamerách atd. V reálu nesmíš při přejíždění z pruhu do pruhu ani omezit. Takže o nedodržení bezpečné vzdálenosti nemůže být řeč. A věř tomu, že svědků a kamer by se našlo dost.
Protože předbíhat spořádané občany, to ani omylem.;-)

 

JJ to znám, ani já nemám moc velkou výhodu když mi končí vyhrazenej pruh pro bus - omezit sice můžu, ale ohrozit ne a v reálu je to stejně úplně jinak - spousta řidičů evidentně přidá, jen aby ten bus neměla před sebou, a kdybych to do něj bouchnul (nebo on do mě) tak to bude nakonec moje vina i když by on měl správně zpomalit a umožnit mi zařazení...

 

Ty woe, měl bych jít taky něco dělat, sedět v práci a plkat o kravinach, to bychom toho moc dneska neudělali... já uznávám, že jsem to neudělal úplně dle předpisu, ale opět opět opět, tvrdím, že to bylo lepší, něž se zaseknout někde v křižovatce a zablokovat to kompletně (pro rýpaly ohledně křižovatky - já tam zůstal potom, co auto předem mou zastavilo a chtělo se zařadit po odbočení do toho stojícího pruhu a já byl za ním v křižovatce ještě s tím dalším autem)...

 

Tak to se přijeď podívat do Prahy ve špičce, tady to nikdo asi nezná, že by neměl vjíždět do křižovatky, když ji nemůže projet..

Co Ti budu povídat, není dne kdybych nepotkal někoho, kdo si z předpisů nic nedělá.

 

Myslím, že tady z nás není nikdo úplně bez poskvrnky v provozu , ostatně je to pirátský klub že :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

R.v. 2011, najeto 37000, Ja byt prvni majitel ( resp. ma zena)kufr 505 litru, okna v elektrice, vyhrev zrcatek vnejsich, origo radio, cd mp3. 1.2 -4 valec ( vysokoobjemovy motor - 55kw)

Klima, SAT, HillHoldr, ESP, XDS, Vyhrev sedadel, odvetravana sedadla, panaroma, front asist, blind uhel, dalkove parkovani, adaptivni tempomat, TPC, sport offroad podvozek, bezklickove ovladani. Spotreba 3.5 l/100. Uplne bezudrzbovy vuz - tedy servisni knizka neni treba. [emoji3]

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...