Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jj, kdyz jsem kupoval Rapida tak predvadecka kolikrat stala vic nez nova skladovka, kterou jsem nakonec koupil. Jinak ja osobne jsem nic spatneho o tom novejsim 1.2 TSI EAN 211 necetl co sleduji Rapid vlakno. Spis naopak. Musim uznat ze ten motor je o neco lepsi nez ten muj EAN 111. Nema retez, jine chlazeni vyfukovych svodu a z toho pramenici nizsi spotreba a spotreba ne tak citliva na zpusob jizdy.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na fabie právě moc slevy nedávají, protože stojí právě 300 000kč. každá fabie má denní svícení.

Ale ne LED, ta je až v paketu nebo u dražších výbav. U ACTIV je jen klasická žárovka, pokud jsem to pochopil správně dle konfigurátoru a jediná ACTIV se vleze do toho mého stropu 300000kč
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, kdyz jsem kupoval Rapida tak predvadecka kolikrat stala vic nez nova skladovka, kterou jsem nakonec koupil. Jinak ja osobne jsem nic spatneho o tom novejsim 1.2 TSI EAN 211 necetl co sleduji Rapid vlakno. Spis naopak. Musim uznat ze ten motor je o neco lepsi nez ten muj EAN 111. Nema retez, jine chlazeni vyfukovych svodu a z toho pramenici nizsi spotreba a spotreba ne tak citliva na zpusob jizdy.

Sedím v tom už týden a hledám různé skladovky a předváděčky a jak píšeš, předváděčky nejsou levnější, ale jsou vybavenější a pokud bys chtěl podobnou výbavu od skladovky byla by o dost dražší. Jak říkám, někdo možná má možnost přes někoho sehnat krásný vybaveny kus za výhodné peníze, já to tak nemám, musím vycházet z toho co najdu v nabídce...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na fabie právě moc slevy nedávají, protože stojí právě 300 000kč. každá fabie má denní svícení.

tady máš scouta :D :D

http://www.autocentrum.cz/nove-a-skladove-vozy/62111293-skoda-fabia-combi-iii-combi-scoutline/

Kokto...nevím jestli čteš to, na co odpovídáš, ale ja mám strop 300 000,- a ty mi sem hodíš auto za skoro 370 000,-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to byl vtip, tak to tak ber. musím se tomu smát, 1.4 TDI a plasty :D

 

asi nečteš, se pozeptej tady na sekci fabie. Nikomu moc ultra velký slevy nedávají, výbava je strašně drahá a lepší fabii z toho stejně neuděláš :D ale jinak je fabia solidní

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 335 muzes mit Rapida ve stredni vybave. V 1.2 TSI - 66kw. Pri financovani se Skofinem 307 a 5ti letou zaruku. Mrkni do ceniku.

No já na to koukal a Rapid tedy až na to, že je teď už oproti FIII technicky pozadu, tak v té střední výbavě jak píšeš ma akorát pár věcí, v podstatě s tím motorem a výbavou jsem u FIII nekde za 270 tisíc u skladovky. Takže prostě ta Fabie ač je o něco menší než Rapid vychází lépe a předražené to není, u konkurence je to hodně podobné, akorát Kia má víc výbavy, ale zase ty motory jsou hrozný...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtělo by to přes někoho dohodit pořádnou skladovku, treba známý koupil přes jeho známého Dacii Duster. Vzal mu jeho konfiguraci na showroom, tam ji nechal půl roku stát jako vystavenou, potom ji přihlásili na prodejnu před koncem roku kvůli uzávěrce že se neprodala a po novém roce mu ji prodali jako použitou a on je jako druhý majitel, auto v plnej (ceníkově tenkrát 430000,-) a mel ji úplně funglovku s pár km za 280000,- tohke by bylo super někde udělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V cem je pozadu? Motory maji stejne. Elektriku ted uz take. Podvozek od mych dob dospel take radu uprav. Navic uz bude za ty 3 roky lehce vychytanejsi nez F3.

To je vec, jeste nedavno tady brecel ze nema ani na sterace a ted auto za 300 litru kesh. Hold byly premie od Korejcu nebo Japoncu nebo jake sikmoocka vas vlastni. [emoji3]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, pro žebráky je to úplnej luxus [emoji23]

No ja teď taky půjdu hodne dolů, jo když jsem neměl rodinu a byl sám, tak jsem si koupil pořádný auto v té době, teď už přemýšlím hlavne o tom, abych se dostal do práce a kdyby měl ten Megane lepší motor nebo alespoň s turbem, asi bych šel do něho. Introš sice nic moc, ale je to docela prostorné auto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...