Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To je co? Samozrejme jsem to vedel. Protoze jsem nedavno cetl ze Renault ma snad Ladu koupenou nebo v nejake spolupraci. A proc ne. I Skoda kdysi mohla byt Renault. Renault koupil jiz mrtvou automobilku Dacii a za relativne kratkou dobu ji dostal tam kde je dnes a to mela byt automobilka urcena jen pro vychodni a jihoamericky trh. Dnes se i v Nemecku prodava jako housky na krame a to at se vam to libi nebo ne. Tim se nezastavam Dacie jen konstatuji. I Skoda byla kdysi opovrhovanou automobilkou anglanum pro smich a dnes sami anglani uz melou jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je co? Samozrejme jsem to vedel. Protoze jsem nedavno cetl ze Renault ma snad Ladu koupenou nebo v nejake spolupraci. A proc ne. I Skoda kdysi mohla byt Renault. Renault koupil jiz mrtvou automobilku Dacii a za relativne kratkou dobu ji dostal tam kde je dnes a to mela byt automobilka urcena jen pro vychodni a jihoamericky trh. Dnes se i v Nemecku prodava jako housky na krame a to at se vam to libi nebo ne. Tim se nezastavam Dacie jen konstatuji. I Skoda byla kdysi opovrhovanou automobilkou anglanum pro smich a dnes sami anglani uz melou jinak.

 

No myslím, že můžem být šťastní, že Škodu koupil VW, jinak by jsme plakali spolu s rádiovkou na jiném foru, co to máme za šlupky...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi a VW v dieselgate neztahuje? A to je vyjimecne. On totiz kdyz ma koncern problem tak svolavacky se nekonaji. Kdo neprijede sam a neztezuje si, tak ma smolik.

S Thalii jsme byli dvakrat na preventivni kontrole treba, pozvani na svolavackou. To se Ti u Skody nestane i kdyby se rozpadalo 99% aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Mechanický překlad:

AvtoVAZ stahuje tisíce vozů Lada Largus. Skutečnost, že největší strojů ruská automobilka měli problémy hlášené v Rosstandart. Hovoříme o možném přetavením směnu drátu vypínání chladicího ventilátoru RIA Novosti hlášeny.

Odvolání musí být 7445 vozů Lada Largus, prodává se po 16. listopadu 2015.

obchodníci AvtoVAZ v blízké budoucnosti by mělo oznámit vlastníků automobilů, s výhradou přezkumu. Budou požádáni, aby dát auto do nejbližšího obchodního zastoupení, kde budou nahrazeny dráty odstranění postroje, které bude vyloučit tání vodič.

Lada Largus - společný projekt Renault a AvtoVAZ. Sériová výroba automobilů začala v dubnu 2012.

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jen koncern nema zadne, u nej zavady neexistuji. Ovsem jen papirove ve statistikach. Co takova Toyota, ta tech svolavacek mela. Osobne mi nevadi kdyz se stane chyba, to se muze stat. Vadi mi ale kdyz se tutla a dela mrtvy brouk i kdyz se o problemu vi. Koncernova specialita.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, právě že cpeš, nutíš nás, abychom prodali oktávky a koupili Logany. Jenže my jsme po ránu nespadli hlavou ze schodů ;) Už vidím, jak pirát Barbucha vozí přístavní štětky v Loganu a ty mu samy skáčou do auta :D

Praveze ne, cim min lidi bude mit Dacie, tim min se budou krast a o to vic se automobilka bude snazit, abys to koupil a na tom vydelam ja - zakaznik! Jen si priste kup Skodovku, ja budu jedine rad.

No jo Lada, to se Dacii stát nemůže co Radiusi ?

Kdyz znas duvod proc se to nemuze stat, tak nam ho prozraď. Plne souhlasim s Peetrem, nemusi se vse povest a pokud se k tomu automobilka postavi celem a svola auta i napriklad po zaruce a nebo ty, ktere na garancce nikdy nebyly, tak to si zaslouzi potlesk. Zname napriklad bezproblemove silenbloky prevodovky na Rapidu, zatloukat, zatloukat.

No myslím, že můžem být šťastní, že Škodu koupil VW, jinak by jsme plakali spolu s rádiovkou na jiném foru, co to máme za šlupky...

Vis uplny kulovy, jediny forum kam chodim, je pouze toto a jen zde mam prihlasovani. Na zadne jina fora venujici se autum nechodim a na zadnem jinem foru jsem nikdy nic nepsal. Vyjimka je Octavia Club, kde jste me donutili k registraci kvuli te velke letni parbe a ta byla pristupna jen pro registrované, nicmene od te doby jsem tam nebyl, neznam heslo, nevim jakou tam mam prezdivku a nic jsem tam nepsal.

Samozrejme pred koupi vozu prolejzam internet a zjistuji informace o danem vozu, pokud se po ceste nejake forum objevi, tak si samozrejme prectu co tam psali, ale dale nemam potrebu vuz resit - napriklad zavady, protoze jsem si neporidil Skodovku, sem chodim z nostalgie, protoze jsem se domnival ze tu mam pratele a navic jsem stale hrdy vlastnik poctive plechariny od Skodovky.

Ps,

Kdo rikal ze kupuju Logana? Zna nekdo vubec nejaky film/serial, kde by ustredni hrdina vozil zadek ve Skodovce? Me zadny nenapada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych si Škodovku asi klidně koupil zase, pač nevidím jediné auto, které by mělo být v něčem lepší. Srovnávám tak nějak auto ve stejné cenové kategorii. Pro mě je důležité, že se v tom autě cejtím dobře, že se mi dobře sedí, ovládaní je logické a mám dostatek místa pro nohy a celkově pro sebe. Rovněž i vzadu je dost místa, oproti konkurenci a tím myslím i Golfa a Leona. No a kufr je parádní. Skoro bezkonkurenční. Spotřeba, to se tu omílá stále dokola je pro mě ideální a že to jede o chlup méně než srovnatelný benzín, to je holt osud chrochtáka.

Co se týče kufru, jakmile ho otevřu, neustále kde kdo žasne nad jeho velikostí a to už se oktávka vyrábí mraky let.....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusi

Já nikde netvrdím, že je vše z MB a Vrchlabí super.... to ani náhodou, ale nedělám si iluze, že je konkurence co se týká kvality lepší.

To, že tady vychvaluješ Dacii, Kiu a já nevím co ještě je Tvoje věc i když nechápu proč zrovna na škodaforu.

Dokonce s Tebou souhlasím, že i prachobyčejné MCV Tě odveze tam kam potřebuješ.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je videt ze nectete me prispevky cele. Ja tu chvalim vsechny znacky a vsechny typy aut, kdyz za to stoji. Jedine co mi vadi na Skodovce, tak ze cena neodpovídá kvalite (trend posledni doby, hlavne treti generace F, O a S a Rapid od pocatku), neboli za mensi peniz, se da poridit jinde stejne kvalitni (nekvalitni) vuz. Nic vic, nic min nerikam. O Dacii si rozhodne nedelam iluze ze je to nejake terno, mel jsem 2 na vikend a jednu na 20km projizdku, Hyundai je lepe odhlucneny, celkove lepe zpracovany, ale pak se musis podivat na cenovku a hned rikas, za tu cenu... to neni spatne. Naopak jsem se na Dacii sel podivat jen z prdele, cekal jsem katastrofu a spadla mi huba, co lze za tak malo poridit - a pak je jen otazka, zda-li to auto neco vydrzi.

Ano mel jsem predsudky jako vsichni ostatni tady, stejne predsudky jsem mel i na Hyundai a stejne kdyz jsem sel okukovat 01 - 120tka se silne zareje do pameti.

Takze nekolikrat se mi potvrdilo, nehanit neco, co jsem v realu nevidel. Nedej boze se vyjadrovat k dalsim vecem, kdyz jsem to ani neridil a to tu dela dost lidi. Navic zkusenosti vlastni a nebo okoli, je vic nez nejaky anonymni forum. Viz napriklad servo u Fabii 1, neznam nikoho kdo s nim ma problem, ale forum je plne... ja bych do ni sel.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych si Škodovku asi klidně koupil zase, pač nevidím jediné auto, které by mělo být v něčem lepší. Srovnávám tak nějak auto ve stejné cenové kategorii. Pro mě je důležité, že se v tom autě cejtím dobře, že se mi dobře sedí, ovládaní je logické a mám dostatek místa pro nohy a celkově pro sebe. Rovněž i vzadu je dost místa, oproti konkurenci a tím myslím i Golfa a Leona. No a kufr je parádní. Skoro bezkonkurenční. Spotřeba, to se tu omílá stále dokola je pro mě ideální a že to jede o chlup méně než srovnatelný benzín, to je holt osud chrochtáka.

Co se týče kufru, jakmile ho otevřu, neustále kde kdo žasne nad jeho velikostí a to už se oktávka vyrábí mraky let.....

no jo, v česku se auta poměřují asi podle kufru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...