Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Rádio moje paní má F1 a loni v zimě odešlo servo koupil jsem z vrakáče za 3 tis. Tak už znáš prvního jo odešlo po 200 tis,km

Njn, tak jsi prvni, ale v tomhle najezdu bych to videl proste jako narok auta. Kolik je let Fabce?

Ja to nechtel psat panove, ale kdyz si chcete poměřovat pindiky, tak do Dacky se vejde cela 03 i s Clintem a jeho rodinou :D, ma tusim 800l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře ty kecko že ty jsi zase včera seděl na nádraží v hospě.

svolávačka na řídící jednotku bi xenonuattachicon.gifDSC_0430.JPG

 

Skutečně svolávačka? Byl jsi obeslán dopisem? Tady se totiž neustále plete servisní akce (obvyklý způsob řešení závad) se svolávací akcí, která se vyhlašuje velmi výjimečně. Takovýto štítek se lepí i u servisních akcí.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, oni tomu říkají svolávačka i v autorizáku, i když to ve skutečnosti není svolávačka. Setkal jsem i s tím, že technik zavolal dotyčnému, ať si přijede na provedení nějaké opravy, i když to byla jen servisní akce - tam už asi záleží na individuálním přístupu. Nicméně já netvrdím, že zrovna toto nebylo provedeno v rámci svolávací akce. Osobně si myslím, že ne. Ale to by musel potvrdit někdo, kdo má k těmto informacím přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mě na dálnici spráskala Dacia loďák, jel jsem svých 160 tempomat a chlápek mě předjel v předváděcím voze a měl strašnou radost. Pak ubral a já předjel jeho, stále jsem měl ten tempomat. Pak on zase přidal a zase mě předjel. Pak zas ubral. Já měl furt ten tempomat na 160. On si myslel, že s ním závodím [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za 5,4 jedu 150, při 160 už těsně pod šest. Vodu jsem už dolejval, upozornil jsem na to v servisu. Mám to sledovat a pokud by mizela, šlo by to na pumpu.

Tak na to je záruka, tak ok.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mě na dálnici spráskala Dacia loďák, jel jsem svých 160 tempomat a chlápek mě předjel v předváděcím voze a měl strašnou radost. Pak ubral a já předjel jeho, stále jsem měl ten tempomat. Pak on zase přidal a zase mě předjel. Pak zas ubral. Já měl furt ten tempomat na 160. On si myslel, že s ním závodím [emoji23]

Ze tys musel solichat pedal az na dno, to ze mas zaplej tempomat neznamena, ze to nemuze jet rychlejs.

No za 5,4 jedu 150, při 160 už těsně pod šest. Vodu jsem už dolejval, upozornil jsem na to v servisu. Mám to sledovat a pokud by mizela, šlo by to na pumpu.

Tak na to je záruka, tak ok.

V ramci servisni svolavaci akce :D Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele clanek o nicom. Jedine co vsichni vime, ze se zaznam nesmi zverejnit, je tam jasne napsane, ale jestli se smi kamera pouzit a nebo nesmi, se clovek stejne nedozvi. Na zacatku pisou ze se nesmi pouzit jako dukaz, pak zas pisou ze musi dat vsichni zucastneni souhlas a na konci ze klidne zaznam muze dodat kolemjdouci.

Kurna tak co teda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...