Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kokto, křižovatka Ječná a Sokolská. Čas odpovídá době kdy jsem tam jel a vim ze jsem jel rychleji, nevěděl jsem ze tam je radar - ne usekovy, ale jen nova rychlost pres semafor...

K tématu o nabíječkách měl jsem Bosch C7, po ukradení zlatíčka jsem pořídil Bosch C3 a ani na jednu nemůžu říct nic špatného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá nabíječka je třeba tady. Jen nevím kde ji sehnat http://www.rozzlobenimuzi.com/?galid=440

Jinak já nabíječku nikdy nepotřeboval a to my všechna auta stála venku před panelákem i v těch nejvyšších mrazech včetně dieslové 12 let staré O1 se 7 let starou baterií. Ale pravdou je, že nejezdím krítké trasy, tak že se asi vždy dobila. To kdybych Vám řekl jak malinkou baterku má rapid, smíchy by jste dneska neusli . Tam jsem zvědav jak to jednou bude fungovat třeba při -20. Pak si vzpomenu na Stringa a až to sem napíšu vpálí mi tento můj příspěvěk do očí. :kol-28:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ji v podstate taky nikdy nepotreboval

jednou mi proste chcipla baterka asi po 8 letech, takze tam bylo dobijeni k nicemu a podruhe chcipla na felde, takze to jsem uz ani neresil (neznal jsem historii baterky) a koupil rovnou novou a nabitou vartu... projel jsem se 2x po praze a slus, baterka ko, takze nabit... cili nic necekaneho - taky jezdim spis delsi trasy

jo a jednou mi vlastne rupnul klinak a jelikoz bylo leto, tak nebyla videt kontrolka dobijeni a ja si jel asi hodinu jak kral, nez prestalo hrat radio a prestaly fungovat blinkry ;), pak jsem rychle pelasil dom - zadrel se altik (zlaty Peugeot 309, jakmile se jednou nahodil, jel i bez baterky a altiku)

kolik ma rapid baterku?

01 74Ah (koupil jsem 77Ah)

02 44Ah

Felda 44Ah (koupil jsem 44Ah, aby se altik nenamahal s 52Ah)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baterie v hodinkách, jo ? Tos mě po ránu pobavil. Sem si vzpoměl na jeden fór z pravěku :  v Sovětským svazu vyvinuli a dali do prodeje první digitální hodinky a tak se ptaj před obchodem, kde je příšerná fronta, těch šťastlivců, na který se dostalo. Tak jak matko, jak se vám ty hodinky líbí ? Očeň charašo, tovarišči, očeň chorošo ! (položí na zem takový dva obrovský kufry) Jen ty baterky, ty baterky !!!  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

36ah :D :D asi jako když mě dali do 2.0 TDI CR 61ah, prostě byla slabá.... v 1.8 TSI teď mám 72ah a je to tak akorát...

 

u 1.6 mpi je 60ah, hold v době kdy se ještě tolik nešetřilo....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je fakt, že já taky nikdy neměl problém, měnil jsem baterku u mojí OII před 5ti roky, když jsem ji koupil, protože tam byla slabá 60A. No a u golfa co jsme měl jsem neměnil. Spíš jsem to chtěl jako nějakou pojistku, kdyby něco. Navíc každej rok jedu někam na elektrárnu a jezdim služebákem a auto stojí klidně i 2 měsíce v práci na parkovišti, potom mam vždycky hrůzu, abych nastartoval... Jinak já jí taky zatim nepotřeboval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mergl to nedělá, pač nejezdí vůbec :D   No, teď mi to taky už dlouho neudělalo, ale může bejt :)

 

Byl jsem dneska ve škodovce v Rakovníku koupit deset litrů oleje na dolejvání ;) a kecal sem s prodejci. Prej že už doba žádanosti nafty pomalu mizí a lidi se začínají vracet k benzínu. Dostávají prej konečně rozum. V podstatě jsme se shodli s názory nafta - benzín.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...