Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jestli se ti to líbí nelíbí je hodně subjektivní, každopádně v tom mám osobní zkušenosti a je to moc super.

když ti někdo najede do auta, tak to na tom nárazníků černým není nic vidět a v pohodě se to zaleští, natož na normálním nárazníků to je hned vidět... 

díry od kamínků, jsou hůře vidět i z blízkosti. máš přikrytý podběhy, opět se ti to neomlátí...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebudou tam dvě výkonnově rozdílné verze 2.0 TDI? Jinak mě Scout také nikdy nějak neuchvátil, jaksi není nad čím jásat. Smysl to má třeba pro někoho, kdo jezdí někde po polňačce na chatu, nebo možná v horách. Jinak nevidím důvod, proč bych měl mít Octavii zvednutou o 33 mm a oplácanou plastem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me je to idealni auto treba pr ostavebni firmy, nebo firmy jejichz auta jezdi nekde v trochu horsim terenu.

na D1 bych si to taky klidne poridil v silne nafte, aby to tolik nedrncalo, pokud tam budu jezdit denne ;)

 

podle me tam daji tu 1.6TDI, protoze OIIFL 4x4 uz ji taky mela a pro nekoho to byl dostatecny vykon...

 

a hosi k tomu, ze vy ten duvod nevidite, to samozrejme chapu, ale s nasim stylem jezdeni nejste ani vy ani ja cilovka. Idealni cilovka je treba muj tata, ktery v horsim terenu - pole, les, lesni cesty, nebo proste staveniste jezdi rekneme jednou tydne. Driv na tohle meli lidi jako on sluzebni frontery, dneska v ramci uspor maji octavie, akorat pak maji tri vany za rok.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravda je ze s tim kufrem na kufru to auto vypada dobre... ale tu ceskou napodobeninu neceho nechapu..

Ps:

5cm muze rozhodnout o pohlavi, tak proc ne o long verzi :D, jestli to skodovka neventiluje, tak proc ne, ale jestli tomu rikaji long, tak je to k smichu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavně na našich tankodromech a na vesnicích se tim lépe projede lehký terén a nemusí mít člověk strach, že urve vejfuk, nebo tak... Samozřejmě Clint je dálniční jezdec, ten to bere zase úplně jinak, jemu je lepší nižší auto...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální cílová skupina pro Scouty jsou myslivci.  Broděj se polňačkama, blátem a lesníma cestama za účelem naložení kňoura do kufru. Rozhodně si nebudu kupovat tuhel kozu jenom proto, že budu počítat s tím, že mi to někdo nabourá při parkování a já to rozleštím.

Na dálnice se Scoutem? To je tedy fakt úlet, to má Stringo recht. To by tedy nešlo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už se můžeme domluvit na nějakém neformálním dejchánku, někdy ve všední den, třebas v motorestu, ať je trochu změna :)


 


Kokto, Ozi, Stane, Pawouku a další, co pátek večer 21.února?


Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...