Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Když ho schová do auta, hvízdnou mu auto i s deklem.  :kol-28: Jste neslyšeli nikdy jak se kradou Škodovky a Octy obzvlášť. To je vlastně ten důvod proč jsem pořídil Rapida, tam nepotřebuji dálk centrál (i když ho teda mám) páč ho ani nemusím zamykat. To nikdo nechce i když dám dvoutisícovku do kufru jako bonus.  :D  :D  :D

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komentovat mají zde právo všichni, od toho slovo komentář, ale provádět korekci může jen Pawouk a další admini ;)  

No k tomu čipování, mám už hodně známých od škodovky, co mi radili, abych se tomu právě u 1,8 obloukem vyhnul....Nemám důvod jim nevěřit.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až bude něco porouchanýho, tak to opraví. Zatím se to nijak neprojevuje, až začne a něco se prokáže závadného, budu to řešit. On Kokta nesnese, když si z něj někdo dělá srandu, neunese to, že si koupil poruchovej pekáč. A už vůbec nesnese kritiku něčeho, za co vypálil prachy a zvyšuje riziko přeskočení řetězu, čehož on se panicky bojí a v noci kvůli tomu ani nespí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si piš, jsme jedna luxusní parta, vlastně na tom srazu nic neděláme, než si haníme auta, pereme se, hádáme, házíme po sobě šlehačkové dorty a pořádáme na závěr demoliční derby :D

jj, to už je vlastně takový folklor. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...