Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ale kde že... Autocentrum Jandovský.

 

Volal jsem několika známým a silent bloky jsou relativně v pohodě, problém je to uložení, resp. šroub, který z nich jde do hliníkové nápravnice. Pokud se urve závit, je to dalších 1500,- za stranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyroba vodiku neni levnou zalezitosti. Dobre v teto oblasti jsou zeme s prirodnimi geothermalnimi zdroji ktere mohou pri vyrobe vodiku vyuzit.
Jinak jsem si driv myslel ze budoucnost bude prave ve vodiku. Elektrika - to je jen problem co se presune jinam. Pac tu elektriku taky nekdo musi vyrobit. Kdyby vsechna auta jezdila nyni na elektriku tak za kwh budeme platit 20kc a zdroje hnedeho uhli budou napul vydrancovany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu se podívej, z čeho se dneska v ČR vyrábí elektřina. Až tady bude všude čistý atom, případně voda, vzduch... NEBO bude dávat ČR dotace na dostatečně výkonné tepelné čerpadlo, které dokáže nabít auto, můžeme se bavit o čisté a „zelené“ energii. Do té doby je to zbytečné a vyjde to plus mínus nastejno.

 

Zrovna nedávno jsem řešil panely na střechu. A co myslíš? Tolik potvrzení, tolik povolení a tak velká investice za vůbec, ale vůbec nic!

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A právě těch 53% uhelné energie je prostě průser. Větrná energie je pod jedním procentem, což je smutné. Prostě se máme stále čemu učit.

 

Edit: Není to o tom, že bych byl nějak velký ekologický zmetek, jen mě sere, že se místo možných čistých způsobů se používá něco brutálního, co má velký dopad na okolí.

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...