Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

A me sere ze drancujeme svoji zem a vysledny produkt prodavali radoby ecozakaznikum ( Nemcum) diky cemuz sami platime za ten produkt mnohem vice nez bychom museli. Myslel jsem treba ze Temelin postaveny za prachy danovych poplatniku bude predevsim tem danovym poplatnikum slouzit. Misto toho Cez prodelava nekde v Bulharsku a nekde v Iranu ( nebo kde) postavi elektrarnu, ktera neni funkcni a bude cvakat jako mourovatej. Kdo to asi tak zaplati..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak podle me je budoucnost a nejekologictejsi zpusob ziskavani energie z jadra. Reaktory 3. generace apod. Nemci atd. jsou uplny magori a vypatlanci kdyz si mysli ze jadro nahradi nejake vetrniky atd. Kdyby Nemci nenakupovali elektriku z okolnich zemich tak se ted mohou s tema vetrnikama a zbytecne vypnutyma jadernyma elektrarnama klouzat.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele co se stalo s naším gigolem? Už se dlouho neukázal. ;)  Možná zase vymetá swingers párty, jako minule, kdy hobloval čtyři pětačtyřicítky, dvě šedesátky a jednu pětasedmu, ale to už moc nemohl, tak prej si vzal na pomoc Koktu a šli do sendviče ;)

 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Petrrr napsal:

Motosi, hold tu asistentku musis ohnout uz dopoledne a ne az odpoledne. Ja vim o co ti jde. Chces se nechat prosit vid? Ja vim, mne jde o to same. Chci od Sabizi zaplatit veceri. Jista je bohuzel jen smrt a umirajici kvalita u Skodovky. emoji3.png


Večeři jo? Maximálně jednu Kofolu. Malou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co jsem hlavne cetl recenze lidi na hotel s restauraci na Trip Advisoru tak misto 4 hvezd to pry odpovida tak dvema a celkove bych to videl tak 70:30 nedpokoheni : spokojeni hoste. Jestli pojedu asi si vezmu sebou chleba s rizkem a kofolu 2litry za 25 kc.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...