Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ja uz chodim do jineho vlakna kde si rozumime, kde vyhrava pravda a me slzy padaji na urodnou pudu. Sice je to o Kodiaku ale v podstate je to o kazde Skodovce. Ano, tam se citim doma. [emoji3]
Jinak jsem videl zabery z autosalonu v Parizi a takovej Renault Koleos strci celyho Kodiaka do dirky.

min. vzhledem. I kdyz to je vec vkusu.
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že můžeš na takový sračky koukat, absolutní idioti ten pořad dělají(ale je pravda že hodně lidí u nás v čr včetně tebe kouká na TV Nova a jejich bomba zprávy :D). jediný kdo tam za něco stojí je Sršen a jeho motorky, ale u mě je problém že mě motorky nezajímají.

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, ve zprávách se dozvíš pravdu a nic víc než pravdu, ale je jí tak 10 procent, zbytek je výmysl. Žvásty a lež [emoji3] Jenom ovce koukají na zprávy a kývají hlavou [emoji3]

Ale zase chápu, že v bistru na hlaváku je pak o čem mluvit
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne zase udivuje ze atmo 5ti litr V8 muze i dnes bez turb a kurvitek plnit emise EU6. Tzn., ze je asi nekde neco spatne. Taky je zajimave ze uz pred 15ti lety jsem se svou 14 let starou Opel Ascona 1.6i s jednobodovym vstrikovanim jezdil za 7 litru na 100. Dnes s o nekolik desitek let novejsim autem s EU buh vi jakem a motorem neporovnane slozitejsim a s mensim objemem jezdim v prumeru za 6,2. Tedy trvalo 30 let aby se realna spotreba u obdobneho auta snizila o 1 litr na sto. Za cenu sice vyssiho vykonu, ale nizsi spolehlivosti atd. Cela EU at uz jde do prdele, nejde jen o auta. Ale uprchlici, vecna nesmyslna narizovani proti vuli lidu, atd. Prvni strana co bude vyrazne proti EU nebo dokonce odchod z EU ma muj hlas. Cekalo by se, ze se EU z Brexitu pouci, ale zacinam to videt blede. I ten zasranej Putin si z cele EU a NATO dela uplny hovno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Clint said:

Je to celé nesmysl, jako že lidi prostě od prvního ledna půjdou pěšky? To si myslí, že všichni zahodí auta a koupí elektriku?

Předpokládám že by sis nekoupil nové auto se spalovacím motorem.

 

10 hours ago, Pawouk said:

To začíná být nebezpečné.  Minule Němci, teď Švédsko...  https://www.novinky.cz/auto/418361-svedsko-chce-v-cele-eu-zakazat-auta-na-spalovaci-motor.html

 

A já bych si just vybral toto (samozřejmě V8):  CenikMustang.pdf

jj mustang ujde, ale shelby 350 by bylo lepšejší :) nebo Ford GT. v HK ho mají skladem už cca měsíc. http://autoin.cz/vuz/ford-mustang-v8-gt-fastback-5-0-gt-310-kw-421-k/3567/

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Clint napsal:

Je to celé nesmysl, jako že lidi prostě od prvního ledna půjdou pěšky? To si myslí, že všichni zahodí auta a koupí elektriku?

 

Bych to viděl na lobby výrobců větrných a solárních elektráren - mají podplacené politiky, točí se v tom již teď miliardy € a bude jich mnohonásobně víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemci jsou vypatlanci. Kdyz smahem zavreli x jader. A uhel Elektr. tak by to nebyl problem. Projektovali jsme novou uhelku pro nemce. Nyni se dostavuje. Jsou to dva bloky kazdy po 400MW myslim a uz dnes se vi, ze pojede jen jeden blok. Uhli je totiz neekologicke. A dokud Nemci nebudou vedet co s prachama a dokud tam budou pro ne za par eu makat ty z vychodu a pomahat jim jeste k vetsimu bohatstvi tak tomu nebude jinak.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už dnes skoro nikoho nezajímá (jinak by BMW nemohlo dát tříválec do trojkové řady) - viz diskuse i na tomto foru, kde se sáhodlouze probírají polofunkční kraviny typu SmartLink a ne jízdní vlastnosti vozu. Ostatně, většina lidí by stejně měla problém to udržet v zatáčce na silnici, nebýt tam stádo všelijakých elektronických fičur.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...