Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To jsou keci a ty to vis. Uplne se ti prasi z te tve klavesnice od Logitechu. [emoji16]
Clinte, tys mel jen stesti na praci a ja ti to preji. Kdyby si ovsem jednou nedej boze musel menit zamestnani tak jsi v prdeli. To co delas (tedy spis nedelas) je tak specificky a usce zamerena profese, ze bys v tomto nenasel jinde uplatneni a nevydelal by sis ani na slanou vodu, protoze prakticky nic jineho neumis. Sbirat rozsmelcovany holuby to neni jen tak. To je pravda. Ovsem jinde nez na letisti toho nevyuzijes. Ale jako ten profi ochrance s naslouchatkem v Globusu by ses hodil. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ty ještě nevíš, že mám spoustu praxe v nemovitostech, správě, inženýrské činnosti a dozoru na stavbách. A pokud by to nestačilo, můžu dělat i výstavnictví a veletrhy, kde jsem pracoval 5 let. ;)  Já neseděl na prdeli a nečekal na místo pod kamerou u kopírky, já střídal zaměstnání ;) a získával praxi v různých oborech ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobre no. Setrel si me. Ovsem ten inzenyring a dozor si rovnou skrtni. Tam dochazi k takovym zmenam, ze bys byl mimo misu a co platilo pred 5ti lety uz neplati. Ostatni nemohu posoudit. No delal si toho hodne a u niceho nevydrzel. Opravdovej mistr ovsem dela jedno desitky let aby byl mistr. Jako v Japonsku a tak delam ja. U kopirky jeste 10 let a budu moc zacit kopirovat i A3 formaty. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za komoušů bych bejval byl fluktuant ;)  Jeden čas jsem střídal profese hodně. V IČ se toho zas tolik nemění, to spíš v tom dozoru, stavební materiály a postupy se změnily hodně.

Taky jsem dělal vedoucího výroby plastových oken, ale jenom krátce, když jsem posral zakázku, raději jsem zmizel, abych to nemusel cvakat :D

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne Jirko, u toho inzenyringu a jako ze jsem ho do nedavna v ramci projektovych praci delal hodne je cim dal vice byrokracie a papirovani ze je to narocne i pro ty co se v tom pohybuji. Ke konci meho zamestnani predchoziho bylo jednodussi to prenechat nekomu kdo nic jineho nez ten inzenyring nedela, protoze uz jsme se v tom sami ztraceli, zejmena pri vetsich zakazkach. Projekt kolikrat byl vypracovanej za mesic. Ale ziskat uzemni rozhodnuti na tu stavbu trvalo rok. Pritom ta stavba byla postavena pak za 4 mesice.
Zase je videt, ze se niceho nebojis. Ja jsem konzerva a drzim se sveho kopyta. Od kopirky mne jednou vynesou nohama napred. [emoji3] Jako pred mesicem jednoho kolegu stavare z vedlejsi projekce v 58 letech z mozkovou prihodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám v záloze, protože spoléhat se dnes na jeden obor moc nejde. Spíš bych se uchytil někde ve správě nemovitostí, to mě bavilo nejvíc.

Ale na druhou stranu budu rád, když budu tam kde jsem. V tomhle zaměstnání už budu deset let a tak jsem překonal už můj předchozí šestiletý úvazek u ČSA ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kurvá..
Kurvá...Zrovna dneska kurnik šopa ... DSC_0022.JPG



Sakra, tapatalk fotku nevidi.

No to není překouslé to je prostě zlomené... Jak k tomu asi došlo ? levný nekvalitní materiál ? Škoda simply shit. Jezdil jsem se 406 2.0 HDi s C5 2.0 HDi, poslední 3 roky jezdím 1.6 TDi. Krom toho že komfort svezení je mnohonásobně horší a zkousnul bych i ten neuvěřitelný hukot zadní nápravy ze kterého záléhají uši a dělají ho VŠECHNY octavie úplně stejně. Tak poruchovost vozů škoda od roku 2010 je neuvěřitelně vysoká a všechny ty testy a recenze kde se tvrdí jak je škodovka super top spolehlivé auto, vzali za své. Nedají se srovnat ani s docela poruchovýma francouzama. Furt do toho auta sypu prachy, neskutečný. OC II FL 1.6 TDi ve vysoké výbavě nikdy pořádně a spolehlivě nesloužilo a je to mé první a poslední auto od koncernu :-)
 
Jo a náhradní díly jsou stejné drahé nebo i mnohem dražší...


Tak hlavne zes zatim vsechny dily sehnal.


Sem psal, že došla baterka a nefachala


Ze dosla baterka neznamena, ze nebude fungovat.

 
 
Nemám už tohle auto od Škofinu...A pojistku si snižuji každý rok. Auto je už totiž psané na mě [emoji3] Holt kdo šetří, má za tři a auto do dvou let splatí [emoji6]
Musíš peníze vydělávat a ne jenom chodit do práce, jako Petrrr [emoji6]


A kolik jsi dostal za Fabcu pri prodeji? Barak jsi taky musel zastavit?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš mi říct, že tento hnus je z O3 FL? To nemyslíš vážně... takové hnusné budíky nemá ani O1. Nebo nám Škoda opravdu přešla na Simply Clever? [emoji3]

Tak ja kdyz sedel v Golfu, tak jsem se taky zděsil, vse rude podsvicene - vlastne jsi videl jen cerveny fleky, nic vic. A co se ti na budikach nelibi? Ty tubusy?

Jo Clinte rikal jsem pritelkyni jak ji chvalis auto a ze bys ho rad videl, tak rikala ze tedy prijede a auto ti ukaze, vcera jsem byl kvuli tobe extra natankovat, at nejedem s poloprazdnou nadrzi :D. Rekl jsem ze chvalis interier - stejny plastak jako znas z Fabie a Octavie 3, ze si nedokazes predstavit vetsi kufr nez ma 03, budiky s tubusama ze je tvuj sen (vcetne takoveho kufru, ze porad cucis po Superbu, ale Dacka to ma za pulku ceny) atd... rikala ze ti ukaze navic i parkovaci kameru, jak ma z fabriky vypadat reprosoustava a jak se dela vyplň dveri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...