Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jsem vedel hned ze je to z Dacie. Obdobne hnusne oranzove mam v Thalii. A vzhledem k tomu, ze takove uz Renault nedava. Vyslo lehce ze to musi byt Dacie. Radio si jen delal prdel z vas.
No obdobne hnusne oranzove melo jeste nedavno BMW to je pravda.


Nahodou budiky jsou pekny. Citelny, s chromem, jen ten tubus bych si osobne odpustil, nu coz, alespon lze machrovat na nizsi tridu Skodovackou :D, ne nadarmo je ma i i30 :D a to jsou dve blanky.
Mam pocit ze i Pawouk fotil na te jeho Astre oranzovy maxidot - oranzova je premiovka.

Sabizo:
Pravdu nelze ignorovat vecne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Radius napsal:

Clovek sem da prvnich najetych tisic kilometru a strhne se uplne zavist. At nam Clint/Sabiza vyfoti budiky z Fabci HTP, to je terno (minimalne ta, co jsem vcera vratil, kouknu jestli ty budiky nemam). Dacie ma nasobne hezci.

 

To ale nebyla žádná závist. Prostě nemůžu z toho, jak jsou červené. Musí to brutálně táhnout oči. Osobně mám relativně slabé podsvícení budíků. U Tebe to svítí, jak kdybys měl auto napojené na Temelín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Clint napsal:

 

jenže tohe je problém jen mého vozu, sport podvozek tam bejt nemusí, kola můžou bejt klidně 16" a místo vlečné tam může bejt multilink a dneska už i lepší tlumiče.

u tvého tdi mulitlink? to je teda novinka :D to bys jedině musel vzít 135kw nebo 4X4.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
To ale nebyla žádná závist. Prostě nemůžu z toho, jak jsou červené. Musí to brutálně táhnout oči. Osobně mám relativně slabé podsvícení budíků. U Tebe to svítí, jak kdybys měl auto napojené na Temelín.

Se ti zda, pac je to foceny z boku, tak se to odrazi v tom tubusu. Peugeot ma take oranzove a je to naprosto bez problémů a dobre citelne jako bila u Skodovek (naopak oko je citlivejsi na bilou, takze staci nizsi intenzita) a ta byvala zelena je příšerná.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radius napsal:

 


Nahodou budiky jsou pekny. Citelny, s chromem, jen ten tubus bych si osobne odpustil, nu coz, alespon lze machrovat na nizsi tridu Skodovackou :D, ne nadarmo je ma i i30 :D a to jsou dve blanky.
Mam pocit ze i Pawouk fotil na te jeho Astre oranzovy maxidot - oranzova je premiovka.

Sabizo:
Pravdu nelze ignorovat vecne.

Jo, Astra J to měla také oranžové - navíc jak displej palubního počítače, tak rádia, naprostá katastrofa a hnus, odráželo se to v předním skle.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ne, Kokta si špatně vyložil moji poznámku. Tvrdí, že O3 stojí za hovno kvůli sport podvozku, velkým kolům atd....A já jen naznačuji, že například benzínová oktávka může být také uplně jiná, než ta moje, nebude tvrdá, bude mít menší kola atd....Tedy nelze O3 házet všechny do jednoho pytle a říct, že stojej za hovno, to je demagogie.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...