Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Vsak ja si vyjimecne nestezoval. Co jsem napsal jsem myslel vazne. Tentokrat vyjimecne max. 1x za 10 let s tebou souhlasim.
Jinak dnes jsem hosi vyhral ve sportce. Vsadil jsem 60kc a na sanci vyhral 50kc. Nemusi prset, staci jen kdyz kape. [emoji23] I kdyz, kapat by mohlo zltrochu vice. [emoji3]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peeetr neni pravda ze Hyundai ztraci hodnotu. Videl jsi kolik stoji i30? Rocni s najezdem do 10tis stoji stejne jako nove auto, rocni az dvoulete s najezdem do 20tis stoji o 20tis mene nez nove. Staci se podivat na bazar a nebo na strankach Hyundaie maji proverene vozy. Mam i emaily jak jsem komunikoval se salonem a sami mi rekli, ze mi na jety slevu nedaj, ze novy stoji jako jety, tak proc kupovat jety.
A je to videt i zde, Hyundai i Dacie se sem tam objevi s neznizsim poklesem ceny.
http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/auta-s-nejmensim-poklesem-hodnoty-tyhle-drzaky-ztrati-na-cene-nejmene/

Vykup Skodovek je nizko (prodej vysoko), pac jich je tri prdele a vim co rikam, jednu Oktavku jsem v TDi a Eleganci prodaval (a zde plati pravidlo, cim starsi oktavka, tim zadanejsi motor a lepsi vybavu musi mit; rocni se proda i bez motoru a tapecu na dverich; desetileta jen v TDi; za rozumnou cenu). Ptal jsem se i na vykup Lodgy v Dacii (jedna bazarovka tam stala) a rikal ze je o 10tis niz, nez za kolik to pak prodavaji a prodavali ji za draho, takze o lepsi cene nechteli ani slyset, pry bude pryc driv, nez bude konec mesice.

Koukam samej chomoutak s detma :D



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Clint napsal:

Nojo, to by nebyl Stanmar. Někdo sbírá fotky celebrit, někdo fotí letadla, někdo koukám po motorkách, ale náš Stan miluje autousy. dychtivě stojí na Evropské s foťákem a jakmile zahlídne Karosu v jiných barvách, cvaká jak o život. A dlouhej kloubák, to jsou pro něj druhé Vánoce, lepší prej jak sex s Koktou ;)

 

pořád lepší fotit autobusy než ohmatanou šaltrpáku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na srazu jsem zapomněl dát minulým absentérům samolepku ;)  Stanmar už taky nějak nepřispívá ;) 

 

No, za chvíli vyrážím do Hradce...mám tam nějaké vyřizování. Doufám, že mě Kokta pozve na kafe :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...