Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nikdo si tady na tituly nehraje. Ovšem úprava, slovosled a v neposlední řadě gramatika, mají jistou vypovídající hodnotu o inteligenci dotyčného pisatele. Mimo jiné to však také svědčí o tom, že vlastně tady tímto pohrdáš ostatními, když ti nestojí za to si své příspěvky napsat srozumitelně a česky, a ne nějakou hotentotskou hatmatilkou, která zhusta nedává žádný smysl.

Presne, kdo ty slavne ceske zakony prepise?

Cestou domů mě zastavili policajti, asi mají nějakého Kryštofa, viděl jsem je skoro všude. Polda posvítil baterkou do auta, vzal si všechny doklady, předal je do jejich auta, za chvíli vrátil a to bylo všechno. :rolleyes:

Na me chtel taky mavnout, ale F3 TSi 63kw jede jak z praku a nez zvednul ruku, mel jsem tam 9 petek v obci a chytil to ten za mnou.

Přidávám se na stranu Clinta. Hnůjday mi nesmí do baráku! [emoji3]

Dalsi co tady vsema pohrda, kdyz si ani neprecte co napsal.

Do nejakeho octavia klubu nechodim. To je pro zoufalce co se spolu potrebuji ujistovat o tom jak maji perfektni auta a pritom se jim to sype jak cinskej caj. [emoji23]

Si zabil :D

Jo tu Slivovici jsem mel Zufanek nebo tak nejak. Jedna z nejlepsich co jsem pil. Taky ta cena neni standartne nejnizsi. Ja ji ovsem vyhral. Tedy dobra volba. A protoze toho mas tolik a ja mydlim na tva jatra, tak mi koukej aledpon dve flasky toho vina poslat. Letos se mi sesli jako presenty same Whiskey Jameson atd.

Koukam ze jsi mel v sobe pulku zufanka.

pánové já se umlátím asi smíchy, vždycky se mě honza divil že nadávám na svoje auto ,když se vždycky něco vysralo. místo toho abych pracoval nebo dělal něco smysluplnějšího, tak sem vozil auto na reklamaci.

na druhou stranu jezdí na 18" kolech a vzadu má tyč z dodávky [emoji3] 

 

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=25290&p=1659070

Hele co tam bylo?
96b17f2fe599a58d08fbfe96e078cbcf.jpg&key=3e835265304c5b7fd6b77b57bbd9e551eb2382c09c80aceed524276900d90e31

Sakra pres ten kram vepredu neni videt to pekny radio.

stanmare já si zvyknul, na mě je nasranejch tolik lidí hlavně v práci [emoji3]

Njn, pravdu slysej lidi neradi. A nebo to je tim, jak umis dokodovat mlhovky?

Neserte nebo na sraz dovezu manželku, která několik let dělala baristku ve vyhlášených českých kavárnách. Ta vám tu brazilskou kávu zarazí a bude. [emoji3]

Jestli je brazilska kava mlada a pohledna (tak 28 let maximalne), tak se hlasim na zarazeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naposledy jsem jel Hyundaiem 2.12, myslite ze zitra rano nastartuju? Jasne ze jo :D, nemam vymackany tlacitko. Projedu 40km a pak zas bude +-27 dni stat - hm s tim budu muset neco udelat. Dovolena, Vanoce a pak 14 dni pohotovost. Bych mozna mohl na sraz, ale porad mi nikdo nevolal jestli je nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vymrsknul tři vadné LEDky a nahradil zase žárovkami. V zrcátku začala taky blikat už čtvrtá a to sám nedám. Nejhorší je, že od toho dal ruce pryč i servis v tehle mínus teplotách, jenom sklo v zrcátku stojí bůra a musí se vyndat :-(


Tohle je Ozákova pomsta. Už nechci LEDky ani vidět...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Clint napsal:

Tak jsem vymrsknul tři vadné LEDky a nahradil zase žárovkami. V zrcátku začala taky blikat už čtvrtá a to sám nedám. Nejhorší je, že od toho dal ruce pryč i servis v tehle mínus teplotách, jenom sklo v zrcátku stojí bůra a musí se vyndat :-(


Tohle je Ozákova pomsta. Už nechci LEDky ani vidět...

no jo moc složité na autorizák rozdělat zpětné zrcátko :D:D servis na baterky.

  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...