Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Už jsem tu říkal, porovnej si cenu náhradních dílů (ted nemyslím brzdové destičky) u oktávky a pětkového BMW, hlavně elektronika, co v druhovýrobě nekoupíš. Další věc, za tu cenu mám nové auto, v záruce s deseti km najeto. A neposlední věc je pojistka bohužel....

 

Jo zapomněl jsem na hodinovou sazbu servisu a jejich síť, škodovku mám na každém rohu.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát auto, které jezdí v německu a má 100 000km, je jako tady když má to auto zhruba 40000km. stačí se zamyslet, kvalita paliv, cesty, kvalita servisu..... když furt budeš si něco přivolávat, tak si nemůžeš koupit ani kalhoty na sebe :) co když prasknou a tyhle keci :D  všichni víme jak dnes funguje záruka u ŠA.

zrovna elektrikou bych se nezabýval, tam moc druhovýroby taky není, max že si ji seženeš z jiného vraku... když mě shořely svazky v polu, tak cenovka byla cca 40000kč na 15 let starém autě :)

 

proč bych chodil s autem, které nemá záruku do autorizáku, to mě hlava nebere. nerad chodím i s mou oktavii do autorizáku, když vidím jak se tam k tomu chovají... plno soukromníku udělá daleko lepší práci, než tvoje oblíbené autorizáky, které netuší absolutně :)

 

jinak ovšem souhlasím, za ty prachy koupíš novou oktu která snad bude fungovat a teoreticky tam je menší riziko finanční.... akorát to pětkové bmw a podobné auta sou trošku někde jinde... pojistku snad nemyslíš vázně, dnes jestli mám 1.8 nebo 3.6 tak tam velký rozdíl fakt není jako dříve...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...