Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já se na to zase dívám tak, že mě se S2 sedan s těma zadníma korejskýma světlama nelíbí, zatím co myslivec je má krásná. A navíc když takovej silnej motor tak už to musí umět taky něco odvést i když v tom většina lidí vozí jen vzduch. Ale to víte, já nyní s rodinou už musím uvažovat prakticky, ostatně jsem tak uvažoval i před rodinou. Proto Rapid a né třeba  jiné v obdobné ceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Mám kamáráda, kterej byl zastáncem sedanů. Než jel jednou na dovču. Poté, co myslivci zvedli páté dveře, sedli a papali a on musel potupně moknout a každé otevření kufru znamenalo dávku vody do zavazadel. :-)

Editováno: , autor: motosman
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovínka teď mi nabídl kamarád svého Supa II, garážovaného sice 2009, ale najeto poctivých 23tis km. Protože o tom autu vím vše, opravdu s ním prakticky nejezdil a už jsem od něj bral svého předchozího Supa 1 s podobnými km najeto, je to skutečně netklé auto. Žádná oděrka, ani škrábanec, myto jen na dvorku ručně. Nějaká světlejší modrá metla mám dojem, moc jich nejezdí. Je to tedy sedan, což by mi nevadilo. Výbava jen Ambition, ale nějaké fičurinky z fabriky tam má navíc, jako xeny, park pilot, dotykovej LCD atp. Motorizace TDI 125KW, manuál.

Tak jsem nalomenej kurva :D . O víkendu to půjdu prolítnout. Samozřejmě, pokud bych to vzal, na srazech se nic nemění, byl bych dál šéfem :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...