Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kluci, dneska jsem si všiml, že na palubce uprostřed u okna (mezi výdechy ventilátorů čelního skla) je takovej malej výstupek, resp.já ve své OII ho mám a ve firemní OII FL je tam jen hladká krytka a ten výstupek tam není... copak je to? Nejspíš to bude nějaké čidlo, ale nemůžu v manuálu nikde najít o co se jedná???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si otestuj BT v notasu s mobilem ne? jednoduchy troublešuting...

 

tak johny kdo má nějakej nájezd a nejezdí často krátký couračky, tak to vydrží.... ale ne když si to koupí týpek na 10000km za rok a chce mít auto delší dobu, hlavně pak chudák co si auto koupí po něm :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, to se ti řekne, když v tom děláš. Já tak akorát si přes BT do mobilu pošlu nějakou fotku a zase naopak a to se mě vždycky zeptá, jestli chci přijmout soubor nebo odmítnout (notebook), když posílám, tak se mě ptá telefon. Když pouštím hudbu přes mobil do Soundbaru, normálně to funguje, když to samé chci udělat přes notebook, tak to nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi ho konečně přivezli. Oktu si nechám jen tak na to obyčejné dojíždění do zaměstnání. Nechtěl jsem to tady trousit dříve, než ho budu mít, ale když už je na letišti, nemá smysl to dál tajit. Teď už Koktu spráskám do Krušovického kopce, kdy se mi zachce :D  :kol-46:

 

post-32269-0-40264300-1396259570_thumb.j

post-32269-0-59132700-1396259579_thumb.j

post-32269-0-61340100-1396259595_thumb.j

post-32269-0-85369800-1396259603_thumb.j

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je snad jedno jestli zapojuješ kabel nebo mačkáš na notasu ne? dyt vše je na stejném principu :) normálně i spoj telefon nebo nějakou BT myš nebo něco a dell má dobrou podporu ovladačů a windows, takže updatovat můžeš taky...

 

 

no kolik zobrazil VAS? u scoutu zobrazil mě 47gramu z 60...

 

HELE STREJDA KLINT SE PROBUDIL ze zimního spánku ještě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto mě všechno na noťasu funguje. S telefonem jsem spárovanej, to jsem teď odzkoušel. Ten SoundBar taky vidim, stejně jako ten telefon, mám ho vidět i v zařízení stejně jako tam je i ten telefon posranej, ale nikde nemůžu najít to tlačítko čím se zahájí párování jako to psal motosmen, nebo jakým způsobem dosáhnout spárování tak jako to dělá ten telefon. SoundBar má FW aktuální a žádné tlačítko na párování na něm není, tudíž se to musí nastavit někde z notebooku, ale to prostě za Boha nemůžu najít kde.......  :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo budeš na dýchánku? Že bych vzal sebou ntb.

Teď ve čtvrtek nemůžu, středa-pátek musím být ve Škodovce v Plzni. Stejnak bych musel tahat ten soundbar, aby se to vyzkoušelo na něm... Dneska jsem aktualizoval FW BT v notebooku (teda alespoň myslím že to patřilo k BT - ať má Dell jakkoli dobrou podporu, tak ta značení ovladačů jsou opravdu úplně na nic, samá zkratka a samej kód)... tak o víkendu až budu doma to zase vyzkouším a uvidíme.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stringo dell má od jakživa ještě s HP suprovou podporu, dokonce u win XP aktualizace driveru fungovala celkem dobře, ale já sem to nikomu nedoporučoval a už vůbec nepoužíval, protože s tím šlo krásně zablejt widle či je uplně shodit u konkurence.

 

no jo klinte, to je ten zimní spánek na letišti. povídal sem o tobě, jak je těžký pracovat v jednotce na letišti, všichni se smáli :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...