Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

no fakt že jo, teď sem se radši mrknul k tobě na podpis, jaký to je fakt datum. jak blbec sem si jel k rodičům pro scouta :D abych držel značku a nepřijel firemním. to bych možná stihl i laurinku, jestli mě v pondělí přijdou prachy.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS dostává zbytky po Audi a VW, když bylo málo haldexů, odnesla to octavie 4x4. Asi chybí v plánu nějaké komponenty a na škodovku nezbývá. Nebo se dělá série po určitém počtu kusů, u plyňáků se také čekalo, až byl nějaký počet objednávek a potom je udělali, jeden kus se jim dělat nechtělo :-), také jsem čekal na auto 3 měsíce, kolega 4  měsíce. Když si ušiješ auto pro sebe, tak tě nechají čekat, protože moc dobře vědí, že si počkáš

Editováno: , autor: treo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavie na baterky pro velké pány

 
 

elekricka

 

 

 

Tak jsem ji prohlédl a vidím katastrofu v umístění nabíjecího konektoru, nateče do něho voda a nebude to dobré. Když vezmu rychlost 200 km/h a tlak vzduchu, voda se dostane všude :-)

Editováno: , autor: treo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ji prohlédl a vidím katastrofu v umístění nabíjecího konektoru, nateče do něho voda a nebude to dobré. Když vezmu rychlost 200 km/h a tlak vzduchu, voda se dostane všude :-)

 

Tvoje obavy jsou liché - maximálka je 135 km/h. :kol-28: A voda do toho nenateče. To by nemohla být ždáná elektrická výzbroj ani třeba v motorovém prostoru. Navíc,má ještě jednu nabíjecí zásuvku,tam co je normálně hrdlo nádrže.

http://auto.idnes.cz/video-elektricka-skoda-octavia-jezdi-paradne-ceka-se-ale-na-baterky-1cw-/auto_testy.aspx?c=A120113_161519_auto_testy_fdv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak podle me do mesta idealni, jen bych to bral v nejakem mensim vozitku jako je treba citigo

 

jinak k tenabijeci zasuvce - jak pise pawouk, maximalka je nizsi nez 200 a to celkem vyrazne. a jinak je to podle me prakticky stejne reseni jako maji i ostatni konkurencni automobilky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...