Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No kdyby odpovídala i kvalita proč ne. Strýcovi po měsíci v S2 fl něco klepe a vrže v zadních 5tých dveří. A to jsem si myslel, že S2 patří ještě mezi ty starší poctivější vozy. A zimní gumy mu ubyly po 4 tis km o 2 mm, docela nářez. To mě u Rapida ubyl vzorek taky o 2mm, ale po 9tis km, za letošní zimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si zkoušel konfigurovat Seata ST ve verzi FR s motorem 1,8 TSI a nějaký ty fičurinky navíc. Ve finále to vyjde stejně jako podobně vybavená oktávka. Akorát, že tady by měl čověk combi a u oktávky za stejnou cenu lifta. Takže zas tak velká cenová hitparáda v Seatu to také není. A na nějaké ambiente barevné osvětlení interiéru se můžu také vyprdnout, to je tak pro mladýho hejska Koktu :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vcera videl druhou pulku AMR a musim konstatovat ze to je pekna traparna. Jedine na co se tam da koukat je ta holka ovsem jen do te doby nez neotevre pusu. Navic ten vysilaci cas je uplne nestastny, v lete se jim na to nikdo koukat nebude i ti co se jim to libi. Jinak moderovat porad o autech za chvili budou opravdu vsichni.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...