Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

příplatky laurina a dementa:
barvy??? kde to jsme, u koncernu...

automatické dálkové světla za příplatek???

rozpoznání unavy, crew asistant???

simply clever balíček?

sunset?

bluetooth za příplatek???

columbus za lidových 33500kč, hmm

 

v konfigurátoru u dementa jim chybí sportovní podvozek, v ceníku ho mají...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale bez SAFE systému a bez alarmu. si každej rozbije sklo a je v autě... jinak u RS konečně el. sedačky..

 

stěrač na co? takovej tuzing. no RS mě přijde lepší volba.

 

jinak airbagy a automatické rozsvícení bi xenenu moc není kravina....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I Janda pise ze jsou tyhle volanty o hovne a ze je to modni trend. Pro vyzrany nemce aby se vlezli pod volant. Uplne cumim za co vsechno ( u jinych znacek standartem v zakladu ) se musi priplacet, to je k smichu, resp. k placi. Tuhle nejakej nemec z SA na poslednim autosalonu v Zeneve myslim se dusoval ze chteji ze Skody udelat luxusnejsi a drazsi znacku a Seat lidovejsi do budoucna a vic ty znacky rozdelit aby se nekanibalizovali. Jak tak na to koukam cenama uz se jim to dari, jen ta kvalita nejak zaostava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtel jsem zacinat ale trochu statistiky. Muj vuz 14 mesicu stary najeto 24tis.

1. reklamace - reklamace odloupleho laku kapoty na hrane pod znakem.

2. reklamace - tukani v levych zadnich dveri.

3. reklamace - viz. 2. reklamace do dnes nevyreseno.

4. reklamace - reklamace 1. reklamace - spatne nalicovana kapota a diky tomu odrena kapota a leve svetlo.

5. reklamace - vymena konstrukcne spatne navrzeneho silentbloku prevodovky.

6. reklamace - znovu vymena za definitivniho silentbloku prevodovky.

Budouci reklamace v nejblizsi dobe: vytahana oka z podkrytky pruvlaku calouneni sedacky ridice pro hlavovou operku. A zlaty hreb vecera pocinajici velky problem s vrzanim vsech dveri pri jakemkoli krutu karoserie. Zatim se to jevi jako opet v konstrucni chybe tesneni dveri. Uz nas opet neni malo. Skoda z toho bude mit hlavu v pejru. Vrzani je takove ze mam obcas chut to auto zapalit a strcit ze skaly.

Toto je ta kvalita o ktere pises? Ja si kvalitu predstavuji jinak. Ano muzes namitat ze je to jen posranej Rapid, to preci neni OCTAVIA nebo SUPERB, co si ja ovsem pamatuji tak i Rapid, Fabia, Citigo jsou taky auta znacky Skoda.

edit: jen podotykam ze uvedene probehle reklamace byly vsechy uznane, tedy zadne me vymysly aby me treba nekdo nesrovnaval k Radiusovi :D

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak aby to taky nebylo tim tesnenim, ono se to totiz tak jevi ze tapeci. Ale za chladneho pocasi nevrze, stejne jako po desti. Prozatim jsem namazal vsechna tesneni silikonovym olejem a zda se to lepsi ovsem nevim na jak dlouho a jestli je to tak spravne ale mam jen jedny nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ted je v prumeru o 20-30 tis drazsi. Kvalita za rozumnou cenu. Podivam se u bratrance jakej silentblok tam ma on u Rapida, vyroba brezen. Ono totiz SA davno vedela ze ten silent je vadnej ovsem kluci s nejnovejsimi kousky ho tam porad maji. Hold velke mnozstvi dilu na skladech co se musi zdelat. Me tam dali ten inovovanej az po tom co jsem napsal peknej email primo do SA.

Priste pokud nejake bude, to Rapid urcite nebude a buh vi jestli to bude vubec Skodovka, ac je mi to lito jsem Skodovkar, ale kdyz sunku si muzu koupit i jinde a alespon me to tolik nestoji.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle vrzaly těsnění u Pola mé manželky, za deště ne, jen za sucha a dělalo to děsnej bordel. To, žes to namazal silikonem, jsi to asi pěkně posral.

Mazat se to naopak nesmí, je na to z MB nějakej příkaz, už vůbec ne silikonem. Já to nemažu vůbec a nevrže nic, najeto 90tis.

Nevím, já s O2 teď nemám problém žádnej, drobnosti se vychytaly a nějak je klid. (musim zaťukat), třeba kolega, co má nového Rendla, aby se šel oběsit, má neustálé problémy,, i s motorem, navíc čeká stále na díly....

 

(těsnění max. jarovou vodou)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak pokud je to tak, tak to sem to posral, ale jednomu klukovi to v autorizáku taky mazali nějakou silikonovou vazelínou či co a pomohlo mu to na 3 dny. No pokud je to jak píšeš, tak v návodu se nic nepíše, že něco nemůžeš mazat a z vlastní zkušenosti víš, že to se nedá poslouchat a je to na oběšení, člověk pak udělá cokoliv co by mohlo pomoct. No jasný, máš odladěnej model, to je to. Počkej však oni také na O3 vykrystalizují problémky, aniž bych to majitelům přál. Joo dnes si člověk nevybere, netvrdím, že jiné značky jsou lepší, ale já čekal od koncernu přeci jen nějakou kvalitu a ne furt řešit v mém případě v podstatě triviální věci, jako silentblok motoru, nebo nějaký posraný těsnění, pak se to jeví jako by vyráběli auta poprvé. S tím těsněním u toho kluka si v aut. servisu nevěděli už rady, tak příští týden na to přijedou mrknout inženýři z MB, tak jsem naplej co vymyslí, resp. na co to svedou. Ta jarová voda pomohla?

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint zaspal v práci, však se probudí a zase to tu protáhne  :kol-28:

 

Jinak je pravda že problémy jsou i v koncernu ale ty jsou všude, až si koupí někdo rapida nebo OIII za 2 roky už to bude vychytané, ale co mě štve víc, jsou ty ceny za příplatkové věci jako třeba zadní el.okna...v dnešní době nabízet vůbec auto s kličkama mi přijde opravdu dementní, stejně tak jako kličky a zrcátka v černém plastu a klimatizace apod... tak ať to auto je teda dražší v základu, ale ať je to auto z 21.století a ne z 90.let...

 

jinak já jsem si objednal řadičku z OIII RS, tak ještě musím nechat někde prošít mojí kaženou sukýnku a napasovat to na sebe a budu mít zase nějaký upgrade introše  :kol-47: Jinak kdybyste někdo věděl o ovladači na volant pro telefon na OII před FL za nějakou rozumnou cenu, tak mi dejte vědět  :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už jsem z práce doma, takže si půjdu na chvíli schrupnout.....;)

 

Stringo má pravdu, nabízet dneska auto se švihadly je ostuda, také černé zrcátka a kliky (to měly ve standartu v Americe už auta z 50-tý let). Problémy jsou všude, je to snižovaním výrobních nákladů a honbou za novými modely, aniž by byly řádně vyzkoušené.... A je samozřejmě pravda, že spousta problému se řeší až na základě poznatků prvních majitelů (bohužel). Ale tak do dvou let už to bude OK :)  To si ji koupím já :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...