Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mno já se na svoje první vlastní nové auto zmohl v 23 (za 13 dní 24) , ale kurde firemní RS, kde bych nemusel řešit kolik stojí gumy, benál, a servis , tak to by mě asi firma rychle vyhodila jak bych ji tam nosil jenom faktury :-D

 

 

Clint : Ty máš všechno tak prolezlé a pozjišťováno. Nevíš kdy v e-shopu od škody budou kola 17" které se dají nasadit na RS ? Zatím tam mají pořád rozměry, které jsou na OIII jenom

Editováno: , autor: Weithfisto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jak už jsem psal asi jinde, ja měl předtím 15" na autě a ten skok na 17" je pro mě už dost a mám strach že to už bude na mě moc drncat a ještě k tomu mám teďka nové letní 17". Takže v konečém důsledku by to byli Kola 18" + gumy letní 18" + zimní gumy 17" a to je už ranec přes rozpočet. Mám odležené 30 000 na zimní kola, takže to nějak prostě musím dát takhle dokupy.

 

A jelikož jsem si ty 18" nevzal za 4000,- v konfiguraci tak tedka bych za ně dal 30 000 minimálně, holt jsem debil, ale tak stane se :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to v plánu, bavil jsem se o tom už z xstormem, ale bohužel jak jsem chtěl změnit konfiguraci, tak sem zjistil že auto bude o 1,5 měsíců dříve vyrobené a už se do konfigurace nedá šahat. Takže sice jsem nedostal 19" kola, ale zato už mám konečně své auto :-)

 

jj Právě počítám s tím, že za 30K koupím pěkný 17", které si dám na léto a ty co tam mám teďka půjdou na zimu, ale ještě nějaké pěkné sehnat no, štve mě že ty Hawky tam nemůžu dát, resp zavolám si ještě na homologační do škodovky a uvidím, co mě k tomu řeknou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele manželka s ním jezdila v bejvalém autu a teď jezdí také a je spokojená, žádnej problém. Já si půjčil včera od bráchy 1,4 16V 100 kobyl, povidal, jaká to je stíhačka, no byla, cyklisté se s tím stíhat dají...od začátku se nic neděje ani pod plným plynem a když už se něco lehce děje, má to 4tis otáček a řve to jako tůr :D

 

Prostě na atmošku musí bejt obsah, jinak je to bída.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak protože jste mi moc neporadili, poradil jsem si sám a ty vzpěry kapoty objednal. A při montáži jestli si něco pokurvím svojí " Šikovností" nikdy jsem to nedělal, tak se složíte a koupíte mi nový auto O3 RS je vám to jasný, když jste neradili. Jinak  :kol-143:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...