Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No příští rok taky pořeším doma přístřešek. Tohle byla v práci moje lenost, viděl sem, že to přichází a mohl to dát pod střechu, ale říkal jsem si, no to bude jen prudkej liják....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jednou me to postihlo pri ceste, kroupy jako hovado, rany jak z dela a kde nic tu nic, nakonec zbyla s povdekem autobusova zastavka, to jsem mel jeste O1 a neverili by ste jak rychle jsem zaparkoval 3/4 auta do autobusovy zastavky. No kdyz nejsou deky jsem pripraven chranit vlastnim telem, akorad nevyhoda ze nosnost strechy je mensi jak mych 100 kg, hold trochu tezsi plachta proti kroupam. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideál je mít pojistku, já chytil kroupy na tuhle rok starou oktu a pojistka vše spravila, prohlubně vytáhli a je to jako nové ;)

 

Soused si dal protikroupovou plachtu na mergla a našel jí o dva baráky na plotě dál....a ještě mu plachta poškrábala lak, jak měl pod tím auto zaprášené.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako pekny, ale auto o nicem, ani nevim kde bych s tim mohl jezdit. To Bugatti Veyron je vsestranejsi vuz.Tuhle byl o nem dokument v TV a narez. To auto se sklada ze tri kusu, spojeny to je nejakyma sroubama ze super materialu stejne jako ram uchyceni motoru co se dela rucne atd. Pneu vyvinute spec. pro Veyron, vydrzi jen 10tis km atd. atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...