Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak ono je to slozity. Vyznam by tohle srovnani melo, kdyby srovnavana auta mela stejny motor i vybavu, ale rozdilne prevodovky. Srovnavat relativne placatej mercedes s lehce vyssim Ecoquem je nesmerodatny. Auto muze mit zcela jiny aerodynamicky odpor diky kteremu ma pak rozdilnou spotrebu. Za dalsi uz je lehce nesmyslne mit tolik prevodovych stupnu, protoze uz i rychle elektronice bude delat problem radit spravny stupen. Vyznam to ma jediny a to maximalni snizeni otacek pri dane rychlosti. Ve finale ani radsi nechci videt cenu repasu takove prevodovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do auta jedine automat :)) jak jsem mel camaro 6,2 SS s manualni sportovni prevodovkou, tak pokud jsi dal plny knedlik na jednicku tak pri prerazeni na dvojku sis vzdy malem vycelil hlavu o palubovku. U tak silnych aut je to uz peklo. A pokud na to jdes jemne tak nestihas potom menit spojky jak je pekne palis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako do města DSG chápu, kdo denně popojíždí v kolonách, tak OK, DSG je jasná volba, to by se člověk ukvedlal, i mě to ve městě štve, když člověk popojíždí. Jenže do města člověk nepotřebuje RS-o. Takže proto je tu ta volba, kdo jezdí především cukatůru po městě, ten automat, my obyčejní, co nás ježdění ještě baví jednoznačně manuál ;)

 

DSG člověka si představuju jako životem utahaného jedince, co musí do toho auta jít, kterej má auto jen na to nutné dojíždění a ještě v dieslu....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že bych trochu přidal, cením si ho jako člena klubu víc a taky bych mu dopřál CityGo v lepší výbavě, takže já bych dal dohromady 300 000kč tak kdybys chtěl, tak se ozvi a do měsíce bych to dal dohromady a můžeš vyjet do města v CityGo v Monte Carlo  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Citigo Monte carlo stojí 366 000,- takže pod dtuhle cenu nejdu, samozřejmě chci zase automat, tak to něco stojí.

 

Jinak v tomhle ještě nežeru :-D A je pravda no, už je ojeté, ma nalitáné 310 km.

 

A vůbec je to DSG to vy nechcete a jelikož jsem kamarád, tak Vám neprodám něco co se Vám hnusí.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...