Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Teď momentálně jsem nakloněn buď bílé metle Moon, nebo stříbrné....(možná i šedé steel)

 

Stříbrnou RS jsem viděl v Praze jednou projet kolem ale už jem ji nedojel, vykysal sem na červené. A bílou metlu jsem v reálu ještě neviděl, nevím, třeba budu zklamanej :)

 

Stejně to letos řešit nebudu a uvidim, co bude příští rok na trhu ;) Třeba zase nějaká barva přibyde....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se libi ta steelka, ale vadilo by mi, ze to neni metla. Stribrna sice prakticka, ale okoukana. Cervena totez. Zluta az moc vyrazna, ale moc lidi ji mit nebudou si myslim a bilou jedine tu lepsejsi - jinak strasne neprakticka. U Rapidu docela oblibena barva az tak ze puvodne byla zdarma a nyni s cervenou koridou za priplatek. V zime je bile auto k zbliti a hnus. Ta steel bude proste asi good ac to neni metla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je to drahý :-)) Uvidíte jak bude Steelka vypadat na dalším srazu, decentní změny budou po dovče :kol-47:  Asi bych si ted taky vzal tu hnusnou žlutou :kol-46: nebo pak šedou metal

 

Docela jsem ted rád že základní rs zdražilo od mojí koupě o 20tis

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, kdyby ta žlutá byla sytější, byla by luxusní ;)

 

Včera jsem četl, že Škoda začne od června-července nabízet operativní leasing pro soukromé osoby, jako první v ČR. Rapid vyjde cca od 5tis Kč, oktávka od šesti tis. Kč. Budou prej všechny auta kromě Fábie. Vrácení asi po roce...pak možnost odkoupení, nebo výměny zase za nové auto. (něco jako mají zaměstnanci Škoda) Takže teď už budeme všichni Maverickové a každej bude mít v podpisu padesát aut :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě by to klidně i bylo, máš jistotu, že auto bude pořád nové... takhle koupíš za 800000,- a za 4 roky ho prodáš za 350000,- a při operáku tě to samé vyjde cca na těch 400000,- a nebudeš muset nic řešit, servis a nové auto každý rok nebo dva... Když ti ho někdo nabourá, nebo poškrábe na parkovišti, tak se o nic nestaráš... Mě by se to zamlouvalo, pokud to nebudou žádné přemrštěné ceny. Fe firmě u nás mají vedoucí L&K a platí se měsíčně kolem 7000,- je mi jasný že firma to má nějak možná asi levnější, ale podle mě i za tuhle cenu by to bylo OK a RS bude možná i levnější o něco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...