Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Teď jsem se vrátil z procházky. Evropská od Diplomatu na kulaťák. 8 aut jízda po kolejích a ještě protisměrných. 2 pitomci si na kolejích zastavili a přehazovali věci z kufru do kufru. Když přijela tram tak se divili a ještě měli keci. Poté přejeli na protisměrné koleje a skokem na silnici odbočili do protisměrné ulice. Asi začnu chlastat a fetovat, abych přežil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se vrátil z procházky. Evropská od Diplomatu na kulaťák. 8 aut jízda po kolejích a ještě protisměrných. 2 pitomci si na kolejích zastavili a přehazovali věci z kufru do kufru. Když přijela tram tak se divili a ještě měli keci. Poté přejeli na protisměrné koleje a skokem na silnici odbočili do protisměrné ulice. Asi začnu chlastat a fetovat, abych přežil.

Občas tam čekám na autobus, a viděl jsem tam také pár exotů. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K.O.Octa aby si nerejpnul.....tady možná čekáš na pumpu, ale u Hjundéééé si počkáš i na blbej olejovej filtr....

 

Dneska jsem konečně viděl v reálu tu bílou moon metalízu na oktávce, pěkně na sluníčku....

 

Jestli čekáte, že se začnu rozplývat chválou, tak to ani náhodou :D  Když jsem se k autu blížil, myslel jsem ,že je to obyčejná tuctová bílá. Působila tmavším dojmem (jako by špinavějším). Když jsem přišel s prodejcem k autu, tak po opravdu nejbižším prozkoumání jsem si všiml, že se jedná o metalízu, ale to jsem na to koukal z půl metru. Z větší vzdálenosti je tuctovka, možná i horší než obyčejná zářivá Candy či Laser. Shodli jsme se s prodejcem, že tuhle bílou bychom tedy nechtěli :D  

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...