Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

pawouku napiš to na OC do detailing skupiny, tě všichni vyflamují :D

no už mě přišel taky tvrdej vosk, ale musím si jít do stavebnin zakoupit mikrovlákna, maj je tam za hubičku a spotřeba je velká i na sedačky :) a udělám to asi v pátek, aby ty vrstvy mohli přes víkend pořádně zaschnouti.
aktuální stav je milion much na nárazníku 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já sem objednával díly na scouta, 9000kč je tam hned :) zadní kotouče a desky od bremba, haldex olej a filtr, diferák olej, chladící kapalina, filtry, shell olej, lišty stěrače. kdybych to koupil z autorizáku tak i se slevou by to vyšlo dráááž cca o 4000, peklo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokto mi povídej, ted budu řešit přední brzdy u Rencka (ve 30tis po 3,5 letech) kotouče + destičky, kotouče jak se s tím málo teď jezdí úplně v prdeli, destičky přidřený a přepálený že se rozpadají odlepují od té ocelové destičky. V autorizáku ( při reklamaci něčeho jiného) si řekli cenu, že jsem dostal srdeční nevolnost. Tak udělá známej  co má servis za 2500 tis i s prací (matroš za nákupku). Jinak uložení převodovky je mým osudem, jak jsem to řešil půl roku s Rapidem tak nyní u Nathálky zjistili špatné uložení převodovky a že se opírala o kastli při zatáčení do prava a dělalo to divné pazvuky, vada už z výroby, na kterou přišli až teď po 3,5 letech, hold servisy všude stejné. No každopádně zlatá prodloužená záruka 4 letá. Tu ovšem u Rapidu nemám (u Škody to přeci nebudeš potřebovat jsem si kdysi říkal) a zatím co s Rapidem už jsem řešil za 1,5 roku reklamací x tak s Nathálkou celkem 2 za 3,5 roku. Hold kvalita s pipinou ve znaku. :kol-98:  :kol-98: :kol-98:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouku napiš to na OC do detailing skupiny, tě všichni vyflamují :D

 

To jsou postižení pošuci. :kol-48:  Nejsem magor, abych dva dny leštil kapotu a vysypal majlant za nějaký sajrajty na leštění auta, na to ta želva úplně stačí - mě to vydrží rok. :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi sem hodit odkazy co používáte a jak se to dělá? já auto jenom meju šampónama a potom na to nastříkám nějakej vosk za mokra, kterej se jenom rozetře hadrem (myslím že to je od Sonaxu)... ale když mi někdo nastíníte, co a jak děláte a čím, tak bych zkusil něco lepšího, ačkoli té mojí vybledlé oprýskané chudince už asi nic moc nepomůže  :kol-28:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já používám roky jenom tohle: (s teflonem)

 

post-32269-0-38311500-1400652744_thumb.j

 

Nanáší se po umytí auta na mokrý hadr, nechá zaschnout, vytvoří film. Pak se to jednoduše rozleští. Nepřesychá to a skvěle se rozlešťuje. Nejsem blázen, abych to voskoval tvrdým voskem, to sem zkoušel jednou a nechal sem na tom pazoury.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já používám roky jenom tohle: (s teflonem)

 

attachicon.gifTW_Ptfe_1.jpg

 

Nanáší se po umytí auta na mokrý hadr, nechá zaschnout, vytvoří film. Pak se to jednoduše rozleští. Nepřesychá to a skvěle se rozlešťuje. Nejsem blázen, abych to voskoval tvrdým voskem, to sem zkoušel jednou a nechal sem na tom pazoury.

To vypadá dobře :-)

 

Takže umeju auto, vysuším, namočím hadr, kydnu na to ten vosk a nanášim. necham zaschnout a rozleštim třeba el.leštičkou?

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...