Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak synovče, dal jsi mi špatné čísla, to se dalo čekat :D  Ještě, že jsem ti nevěřil :D

 

Zjistil jsem přímo ve škodovce podle VIN:

 

zadní kotouč: 1K0615601AA

desky:            5K0698451A

 

Rozdíly jsem nehledal, asi nějaké budou, pač tyhle vycházej dráž (jak od Bremba, tak i Cimmermann)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi:snad tě to nepřekvapilo, taky jeden z důvodů,proč jsme nakonec ustoupili od koupi ojetiny.Kdyz kupuje člověk něco za 50táců, tak je mu jasný, že to nebude asi dvakrát košer, ale představa,že dám 300-400 táců za nalešťenou bídu, no je mi zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vrátil z Amondu (autorizák Škoda na Kladně) a zjistil jsem, že ten origoš olej, co kupuju v autorizáku Škoda v Rakovníku za 309/litr, vyjde v Amondu na 556 Kč/litr.....no kua, to mi někdo vysvětlete, proč takovej rozdíl?   Porovnávali jsme flašky v Amondu s prodejcem a kroutil nad tím hlavou, že to také nechápe. Pěkně si na tom mastěj kapsu.....(skoro 250Kč na lir, což je u mě 1250 korun na výměně) . Není autorizák jako autorizák...

 

Problém je ovšem ještě širší, v Amondu mám známého servisáka, kterému věřím, jenže když si přivezu orig. škoda olej z Rakovníka, kde je tedy podstatně levnější, tak mi v Amondu stejně při výměně napíšou do servisky

"olej vlastní". A to nahrává Škodovce při reklamacích na případné závadě motoru, řeknou, že jsem tam lil nějaké svoje sračky. Takže ve finále musim na prohlídku a výměnu oleje do Rakovníka... :kol-27:

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

okay. auto máš dávno po záruce, na kulance od Bolky pro český zákazníky moc nevěřím, nebo to bude nevýhodné.. pár případů již bylo i na tomhle foru.

okay, věříš, neberu ti to...

když ti prodá jinej autorizovaný servis olej, kterej budeš mít na faktuře(ještě ty kupuješ origoš). tak je přeci jedno v jakým servisu ti ho vymění ne? vždyt je jedno jestli deš na prohlídku v Plzni nebo v Ostravě.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že není, prostě není od nich, tím je cizí, v servisce napsáno: olej vlastní. Kdyby něco a já budu mávat nějakou fakturou za olej, co sem koupil v autorizáku, řeknou mi "pane, to jste nalil bůh ví kam a do auta dal taky bůh ví co"

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je cizí? dyt ti ho dodal autorizovaný servis škody(partner škoda) vždyt ty tam nic lejt nebudeš, ale tvůj autorizák někde jinde. tak si nech dopsat do servisky, že to byl olej tenhle a tenhle z faktury tyhle a tyhle. 

 

no stejně budeš jeno mávat, protože tvoje záruka dávno vypršela...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...