Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Dneska už nemůže člověk věřit ničemu, je vidět, že co mu neřeknou, tak neví :D :D  Měl by si asi nejdřív o autech vůbec něco přečíst....Kdyby mu řekli, že je to novej Tiguán, tak nás o tom bude přesvědčovat.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes lesteni manzelky auto vcetne myti motoru a jsem hotovej. Hold nemam dodo jako kokta a pak bych to mel jako on za 10 min. Cemuz neverim. Jinak na motory doporucuji z Auto kelly Carlan - prumyslovy cistis a odmastovac motoru. Je to klasicky v pumpicce a clovek si to naredi dle potreby s vodou je to koncentrat.Jsem to naredil na nejvyssi pomer 1:1 nastrikal na motor a kapotu zevnitr za chvili splach proudem vody a motor jako novej. az jsem se lekl jak prokoukl, jako novej. Bez smudlani atd. a za relativne par korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako něco pro Clinta jo?

Já nepospíchám páč jsem vůl nechal běžet kameru v autě celý víkend, včetně plašičky kun. No a dnes ráno přijdu k autu chci nastartovat a prd. Tak jsem narychlo vyndal baterku a vezl do práce do servisu nabít, bude se nabíjet 24h. No a při spěchu jsem si ulomil držák té rampy na baterce co jsou v ní ty další pojistky atd. Tak jsem naplej co to stojí, i když to tam bude držet i bez té packy určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta: Prosim tě, to jsi zase objevil Ameriku, tahle havárka je skoro 15 let stará záležitost, ty fotky jsem viděl ještě jako malej :kol-46:

 

Předjíždění....no v tom to přece vůbec není. Když byl kokot a předjížděl a neviděl, tak dobře mu tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, presne tak, ale teoreticky po domluve se servisem to lze aplikovat i na tebe - nicmene dily jsou mene kvalitni - uz o tom kdysy psali ve skoda magazinu, nejde o stejne komponenty, lepsi je tedy pouzit po 4 letech sekovou knizku, kde si zajistis aspon nejakou slevu a nebo pak vlastni komponenty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš oni mají ze mě zlý sny se sedačkama, když já vyhral  :)

a musím říkat: KONCERN DĚLÁ NEJLEPŠÍ KŘESLA DO AUT!

já nemím nikdy žiadnu reklamaciu!!! já byt 100% spokojen, nejlepší auta.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...