Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

no opravdu nerozumíme :)))) no já sem ti taky superba nenutil, ................... nebo to bylo myšleno obrazně s tvým názorem?

 

jj 400 byl taky muj limit a vešel sem se s přehledem se vším ;)

jj, nenutil, a tak nějak jsem to myslel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho: to video mi nejde, pošli odkaz díky. Co je teda ta aktivní pěna? Strýc si koupil asi za 80litrů horkou wabku od Kärchru na benzín a k tomu dostal různé sračky (přísady jako třeba tu pěnu, vosk atd.) a prý to stačí (ta wapka má směšovač s nádržkou), na auto jen nastříkat a spláchnout a máš auto čisté i navoskované. Nevím proč, ale nějak se mi tomu nechce věřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Petrrre, bude to něco jako MOKRÝ VOSK ve spreji co se dá koupit, ale to jsou podle mě takové blbosti a marketingové tahy. Trochu se to leskne a něco to na chvíli asi udělá, ale pokud vosk, tak určitě nějakej mechanicky nanesenej a rozleštěnej, jinak jsou to takové píchovinky podle mě, ale já třeba taky kupuju šampon s voskem a i  ten mokrej na to plácnu vždycky, je to spíš pro pocit, než na nějakou spešl funkci...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku:  Tys dal 400 za novou oktu? To je zadarmo. :kol-28:

Heh, to by bylo super.  :rolleyes:  Ale tak to nebylo, stála mě 375 a je to tzv. roční auto, byla přesně rok stará s 12 tkm na tacháči. Cena novoty byla někde kolem 520 000 Kč. :kol-44: To bych jim nikdy nedal, už jen z principu.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...