Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ta žlutá na fotkách vypadá fakt pěkně, stříbrná je poměrně nevýrazná. U mě jasně vede Race, pak červená, potom asi zelená, nebo černá. Argument, že modrou má kdejaká Fabia neberu - zrovna u masovek typu Octavia je to směšné. Copak vybíráte barvu auta podle toho, kolik lidí jí má, nebo podle toho, jaká se vám líbí? :kol-44:

Ad seznamy poruch: tady je služebák (chybí tam druhá výměna rozvodů, zlobící řazení) a tady zase bývalá soukromá Fabie. Myslím, že z tzv. nadřazenosti kvalit evropských vozů nad korejci jsem již dávno vyléčen. Octavia se zatím tak nějak drží, uvidím až bude mít 100 tkm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem dokončil test benzínů 100 v power racing, verva a obyč fuel save a obyč od benziny. Jasný výtěz obyč benzina. 100 od Shell nic zázračného. 100 verva klidný a jemnější chod motoru, bohužel vyšší spotřeba o 0.5 lt. Fuel save jedním slovem sračka. Dnes natankována obyč 95 od benziny a jednoznačně lepší zátah a nižší spotřeba. Přijde mi to jak po chipu. Teď se jdu léčit vitaminem B 1-12.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ten introš Cupry vypadá solidně, ale neviděl jsem, že by se v této variantě prodával....možná se pletu ;)  (už jsem zjistil....performance packet....bude se nabízet)

 

post-32269-0-86028500-1403278770_thumb.j

 

post-32269-0-62693800-1403286645_thumb.j post-32269-0-04054000-1403286790_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem dokončil test benzínů 100 v power racing, verva a obyč fuel save a obyč od benziny. Jasný výtěz obyč benzina. 100 od Shell nic zázračného. 100 verva klidný a jemnější chod motoru, bohužel vyšší spotřeba o 0.5 lt. Fuel save jedním slovem sračka. Dnes natankována obyč 95 od benziny a jednoznačně lepší zátah a nižší spotřeba. Přijde mi to jak po chipu. Teď se jdu léčit vitaminem B 1-12.

Tos testoval na své 1.8 TSI? A co MaxxMotion 100 od OMV?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo. Na 1.8 tsi. OMV jsem nezkoušel, nemám po cestě. Ale ta benzina fakt rozdíl. Jen mi přijde, že motor je trochu hlučnější. Tankoval jsem na Vypichu.

Natankuji a mamina dostane kupón sleva 70,- do Alberta. Nakoupí a dostane kupón sleva 1,- u benziny. :lol::'>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, interér už taková hitparáda není, ale jde o limuzínu, takže to klidně usedlé být může....

 

Honzo:Není, ještě se skoro nikdo nevyjádřil s volnými termíny....

 

 

.......pro Koktu je Leon s paketem performance (viz foto výše)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...