Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já si to nějak pochystám také.......tak já to beru ;)  

 

 

"Čaj o páté"

 

3.7. ve čtvrtek v 17:00  Čertousy

 

 

 

 

http://www.hotel-certousy.cz/node/476

 

datum ok, zkusím dorazit. Čas by měl být též ok ;) Takže za mě dobrý výběr  :kol-47: Moje účast je zatím 75% ;)

 

Fajne. A jak je to s Honzou jakoz to cerstvym Bc.? Mel by zaplatit utratu. :D

 

Tento komentář Petra snižuje mojí účast o dalších pět procent... tzn. 70%  :kol-28:

 

A vždyť jsi Petře psal, že nedorazíš, ne?

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze jsem dostal nabidku od Clinta na svezeni casti trasy tak svoje puvodni stanovisko mozna prehodnotim. Mit sveho sofera kdy se mi to postesti ze jo. Moje ucast se tim padem ze 40% posunula na 60%. Pokud dostanu papir povolenku s razitkem od manzelky vzroste o dalsich 20% a pokud se neco neposere v praci bude to 95%. Navic Rapida uz vsichni videli Ti co chteli ( bez tak tam akorad zpusobuje Rapid zavist v ocich :D ) tak kdyz tam jednou nebude asi se nic nestane. Kokta mi slibuje uz rok ze vezme tatovo S 3,6 FSI a skutek utek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo tak nejak jestli ses ten za koho se vydavas, sama vymluva, docela dobre vymyslena historka. Jestli ty nejsi nejakej 18 ti letej pubertak co mu na ridicaku jeste ani nezaschl inkoust a chce byt jen v rousce anonimity zajimavej. :D Jeste pred mesicem si hral Need 4 speed na brachovo kompu a tady si honis triko. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo tak nejak jestli ses ten za koho se vydavas, sama vymluva, docela dobre vymyslena historka. Jestli ty nejsi nejakej 18 ti letej pubertak co mu na ridicaku jeste ani nezaschl inkoust a chce byt jen v rousce anonimity zajimavej. :D Jeste pred mesicem si hral Need 4 speed na brachovo kompu a tady si honis triko. :D:D:D

:kol-94: NFS hraju po večerech na XBoxu!!!

 

Jinak opravdu jsem od ledna na el. Prunéřov... Jezdím domů akorát každý sudý víkend. A je mi 27  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byt tu Pawouk ), napdal by ti NECITUJ PREDCHOZI PRISPEVEK ! :D jinak jasny, to jen takova sranda. Tak snad se jednou zadari. Jinak bych nechtel byt na miste Tve zeny popr. pritelkyne. Mam znameho co treba doma neni 2-3 tydny, jezdi makat na lod do Holandska, ale pak je zase doma 2-3 tydny. Tedy klobouk dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...