Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

http://www.autoforum.cz/predstaveni/novy-vw-passat-2015-venku-jsou-dalsi-detaily-treba-i-pristrojovka/

 

 

už se z toho bi-turba R4 diesel můžou podělat :D

 

jinak 206kw 2.0 TFSI a to bi turbo 176kw, to bude hit :D

 

zase všude ubrali hmotnost, na tom sem fakt čekal ... OMFG.,

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byt tu Pawouk ), napdal by ti NECITUJ PREDCHOZI PRISPEVEK ! :D jinak jasny, to jen takova sranda. Tak snad se jednou zadari. Jinak bych nechtel byt na miste Tve zeny popr. pritelkyne. Mam znameho co treba doma neni 2-3 tydny, jezdi makat na lod do Holandska, ale pak je zase doma 2-3 tydny. Tedy klobouk dolu.

No tak už se jí to přestává líbit. Měl jsem tam být max. 3 měsíce a už je z toho půl roku a min do konce srpna tu ještě budu. Ale zase v Plzni si nevydělám tolik, jako na stavbě, takže to nějak trpí zatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted si urazil moji kameru. Nahodou funguje good a to i v noci. Videa z yotube nemuzes brat vazne i kdyz je pravda ze na fullhd diky comprimaci to neni jako video z filmu v hd na TV. Tak ze rikas ze ten srac nebrat? Zase za tu cenu. Psal ze funguje good jen se za 2 mesice 2x sekla, coz muze byt blbou sdhc kartou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.autoforum.cz/predstaveni/novy-vw-passat-2015-venku-jsou-dalsi-detaily-treba-i-pristrojovka/

 

 

už se z toho bi-turba R4 diesel můžou podělat :D

 

jinak 206kw 2.0 TFSI a to bi turbo 176kw, to bude hit :D

 

zase všude ubrali hmotnost, na tom sem fakt čekal ... OMFG.,

Ten modrej "budík" je naprosto příšerně nepřehledný. :kol-32:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uffff...uááááá...dobré ráno Vietname! :D

 

Dneska jsem chrápal do devíti ;)  

 

 

 

Včera sem projížděl bráchy Leouše, říkal sem mu, ať přisviští na náš Čaj o páté a předvede se ;)  Má to v té třetí výbavě, pak už je jen FR a Cupra. Motor 1,4 TSI, no proti mému je to znát docela dost, ale i tak jede dostatečně. Jinak řídí se to koncernově, čili gut :) 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: tak pokud jeste treba nemas rodinu tak to jeste jde. Jinak pokud by bylo pritelkyni smutno staci zavolat a Nyrany nemam zas az tak daleko se klidne v ramci pomoci obetuji :D:D:D . Sranda, snad se neurazis. Me potkala jedna smutna zivotni zkusenost kdy jsem prisel na to ze penize nejsou vsechno a ne vse ti vynahradi. Jsou dulezite ale ne nejdulezitejsi. Hold nemusim jezdit v nove O3, staci mi Rapid. Nemusim bydlet v baraku, ktery bych splacel do 70 let a tedy by nikdy nebyl muj, staci mi byt ktery muj je uz nyni. Cas ktery travim se svymi blizkymi misto v praci k nezaplaceni.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: tak pokud jeste treba nemas rodinu tak to jeste jde. Jinak pokud by bylo pritelkyni smutno staci zavolat a Nyrany nemam zas az tak daleko se klidne v ramci pomoci obetuji :D:D:D . Sranda, snad se neurazis. Me potkala jedna smutna zivotni zkusenost kdy jsem prisel na to ze penize nejsou vsechno a ne vse ti vynahradi. Jsou dulezite ale ne nejdulezitejsi. Hold nemusim jezdit v nove O3, staci mi Rapid. Nemusim bydlet v baraku, ktery bych splacel do 70 let a tedy by nikdy nebyl muj, staci mi byt ktery muj je uz nyni. Cas ktery travim se svymi blizkymi misto v praci k nezaplaceni.

Už nejsme v Nýřanech. Dostali jsme barák po prarodičích ve vesničce kousek od Plas. Rodinku mám, proto se musím pořádně ohánět. Mám 2 dcery 3,5 roku a 8.měsíců :kol-28:

 

jinak v pohodě, nejsem urážlivej typ :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte: to neni mozne ze by to trvalo hodinu. To me trva hodinu z Varu k tobe. Asi budeme muset prohrat ty tvoje novy zadni brzdy. Motosmana beru za samozrejmost, to je stalice srazu. Motosmane nenech se vysmat. Jak jsme jeli z Lan tak to jsem vas nechal v tech 190 ti, to jsem jel na pul plynu abych neprisel o ridicak :D:D. Zase jsou s nami hosi s nabusenymi TSI s vice konmi a boji se je pobidnout. Takovej Pawouk jak jede 140 uz ma husi kuzi, v zrcatkach ciha na passaty a Zakonem stanovene rychlosti dodrzuje a vic ani tuk, protoze zakon je zakon. Pak by mu stacil samozrejme i Rapid 1,2 MPI pokud potrebuje vozit obemy a nebo Citigo 1,0 MPI pokud nepotrebuje, ty tech 130 na dalnici taky jedou :D

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte ty vole tys nekecal fakt je to jeste hodinu od tebe.

Stringo tak to samozrejme chapu, je to vzdy boj. Protoze zase mas dve dcerky a co z toho kdyz je nevidis vyrustat, a cas leti u deti dvojnasob a nikdy ho nevratis, ale snad uz to budes mit ok.Ono se to keca, ja vim.

Podivej motosmana nedavno prebaloval pleny a ted mu dcera odmaturovala a pokousi se o ni kdejaky vsivak mlady, musi mit doma vzdy min. 1000ks vcel 7,62x19 ( Sa vz. 58). :D

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...