Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clinte, to tam má jenom 92 kW? Další verze je 110 kW s vypínáním válců.

 

systém ACT (vypínání válců) VW v tuto chvíli (teda už asi půl roku :D) nenabízí z neznámých důvodů poruch. Protože jsme sice na začátku jezdili s auty testování, ale to byl ještě "starý" systém od jiného dodavatele. Byl krapet dražší, ale vydržel. Teď se dával nějaký nový a ten funguje tak, že válce jedou všechny celou dobu :D

 

Už nejsme v Nýřanech. Dostali jsme barák po prarodičích ve vesničce kousek od Plas. Rodinku mám, proto se musím pořádně ohánět. Mám 2 dcery 3,5 roku a 8.měsíců :kol-28:

 

jinak v pohodě, nejsem urážlivej typ :kol-31:

ve 27 a už dvě ratolesti? Jsis docela pospíšil. Když to vezmu, že jsme stejně staří, tak já se do dětí nehrnu. Stačí mi neteř (2 1/4 roku) a malej dvouměsíční synovec. U těch dětí mi vždy chybí nouzový tlačítko STOP když řvou :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

systém ACT (vypínání válců) VW v tuto chvíli (teda už asi půl roku :D) nenabízí z neznámých důvodů poruch. Protože jsme sice na začátku jezdili s auty testování, ale to byl ještě "starý" systém od jiného dodavatele. Byl krapet dražší, ale vydržel. Teď se dával nějaký nový a ten funguje tak, že válce jedou všechny celou dobu :D

 

 

No pěkný... Honzo, a pamatuješ, co jsi mi na tento systém tehdy psal? Že to bude OK. Moje obavy tedy nebyly liché. Zase se šetřilo... :kol-34:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ac nerad musim si taky prihrat polivcicku jak jsme meli s Honzou vymenu nazoru o kvalitnim testovani aut. Hold se zase testovalo az na zakaznicich. Jsem zvedav kam az to pujde, co by se muselo stat, aby se to zmenilo. Snad se nebude az prilis setrit na vecech souvisejici s bezpecnosti.Tak a ted do me :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

okay, pak budeš mít krizovku nebo budeš předjíždět, ono se to nezapne a kvůli tomu budeš muset řešit ošemetnou situaci? jasně, můžete si říct pak bys v autě nemohl mít ani ABS nic, ale i tak :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...