Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

mno na D11 když valím tempomat 180-185, tak mě akorát předjela státní A8 a jednou mě dělal cestu passat CC. jinak přes německo když sem jel před 14 dny, tak v usekách sem jel co dal dehet a opět mě nikdo nepředjel, asi už němci šetřej :)

 

michelin eco energy, goodyear eficient performance žádnej problém s vodou, při brždění. bez problému goodyeary zvládaj supa, lépe než původní Conti sport 2.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne Nemci uz jsou davno za dobou kdy si musi neco dokazovat. Tuhle jsem to valil taky z chorvatska co to dalo a nebyl problem kdy mu uhybaly uplne jine kary a bylo jim to sumak ze je predjelo to co je predjelo. To platilo do doby nez jsem predjel polaka ve Fabii v dehtu a to jsem pro nej byl jako cervenej hadr na byka.

Tehda jsem jel jeste v O1.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

michelin eco energy, goodyear eficient performance žádnej problém s vodou, při brždění. bez problému goodyeary zvládaj supa, lépe než původní Conti sport 2.

Mno, u mě jsou ty gumy nepřesvědčivý (i v některých testech) - ty vlastnosti si totiž protiřečí. Na Continetaly nedám dopustit (možná kromě hluku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mě to není o dokazování, ale přes čr nikam nedojedeš kdybys měl dodržovat všechny předpisy... v německu najedeš na dálnici a furt si to valíš 130km/h až .......

jako do brna skoro 3 hodiny z Hradce, to je prostě na blití. v čr nemáme silnice bohužel.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk - nemyslel jsem to tak, ze si musi neco dokazovat, ale tak, ze predtim koukali vic do zrcatek, uklizeli se z rychlyho pruhu a celkove proste fungovali. Ted kdyz je potkam na dalnici v nemecku tak si sem tam pripadam jak v cesku... Mno a kdyz potkavam nektery nemce v cesku, tak sem obcas na prasky, levoproudarstvi se asi da rychle naucit

Editováno: , autor: XJOHNNYX
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

furt máš větší průměrnou rychlost než tady v čr(musíš si i hold vybírat dálnice v DE, klasika naplánovaní trasy).  přes hlavní na západě vedou všude dálnice, občas musíš ovšem použít silnici 1 třídy. podobná situace i s pokrytím 3G signálu v česku, čr prostě zaspalo dobu. to mě nikdo nevymluví.

nejde o to jet celou dobu 200km/h, ale mít slušnou průměrnou rychlost, kterou v čr přes hlavní tahy mám sotva 60km/h.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za to se můžeš poděkovat bolševikům a porevolučním zlodějům.

 

furt máš větší průměrnou rychlost než tady v čr(musíš si i hold vybírat dálnice v DE, klasika naplánovaní trasy).  přes hlavní na západě vedou všude dálnice, občas musíš ovšem použít silnici 1 třídy. podobná situace i s pokrytím 3G signálu v česku, čr prostě zaspalo dobu. to mě nikdo nevymluví.

nejde o to jet celou dobu 200km/h, ale mít slušnou průměrnou rychlost, kterou v čr přes hlavní tahy mám sotva 60km/h.

Jak kde, třeba jet Praha - Frankfurt přes den, tak taky žádný extra průměr nemáš, a to se jede jen po dálnici. Posledně to tam brácha kalil a kromě vysoké spotřeby žádný zázrak. Prázdné silnice holt už nikde nejsou.

Ad "umění" jízdy po dálnicích - rakušáci jsou taky experti, tam se taky jezdí jen v prostředním pruhu...děs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nevím komu mám poděkovat, prostě se nic nepostavilo. v česku sem hodně dlouho neviděl, že by opravovali silnici vyřezáváním( v Králove hradeckym kraji to zakázali, že je to moc drahé, tak to lepěj těmi píčovinami a všude lítaj akorát šutry).

minule si jedu 95km/h po okresce a bez označení najednou vyfrézováno, pak sem si dal už pozor a zase to nebylo dostatečně označeno...

 

a jakou jste měli průměrnou, pamatuješ si to? o německu nám může asi nejvíce popívídat Honza.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně si to nepamatuji, ale možná to bude mít brácha vyfocený. Ale vzhledem k cestovní rychlosti kolem 180-190 km/h (pokud to tam šlo) zpátky do Prahy to nebyl žádný zázrak. Naposled co jsem jel Lipsko taky nic moc. Sotva se rozjedeš na 150, brzdíš někam ke stovce a znova a znova... To mě tedy nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...