Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mě to přijde jako uplně zbytečná a bezvýznamná akce, nevím, k čemu je to dobré, ploužit se někde 70-80, vyhazovat kvalty, nebo vypínat motor, abych vyhrál.....

Clinte, normální člověk si tam jede zkusit, co dokáže udělat se spotřebou. Já nehodlám vypínat motor, větrák, nebo rádio. Nejsem magor a nejedu o první místo.

PS: ploužit se moc nemůžeš, poněvadž máš stanovený čas (průměrnou rychlost) na projetí trasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě proto mi to přijde soutěž k ničemu, když ostatní nejedou férově. Navíc ani nepotřebuji vědět, za kolik se dá jet mým vozem nejméně, stačí sto přečíst z výsledků obdobných motorizací a navíc já stejně tak jezdit nebudu a nejezdím, právě naopak, využívám možnosti motoru.

 

Jo atmošky jsou super, natřou jim to malolitrážové turba :D  apři vysokých otáčkách musíš mít sluchátka. Doby atmošek je už pryč, dneska frčí přeplňované motory, protože jedou :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk: no stejně tě nechápu, ani takovou informaci nepotřebuji, za kolik jsem něco schopen jet. Prostě nic pro mě. ;) vyhozenej čas.

 

Motosman: Tak já vám to odmávnu, zastavím chvíli provoz a budete mít každej jeden pruh ;) To chceš říct, ře to petrrrovi natřeš s tim srandovnim mrňousem s mini enginem? :D Sázim 3 kofoly na Petrra

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...